Anmeldelser (0)Fantastiske vibber, men ledningen begynte å svikte i løpet av 6 måneder Hodet er veldig svakt, begynte å smuldre opp etter noen få bruksområder, tåler ikke mye trykk ved snøbelastning
Både sammen - og hver for seg!Jens og konen - 4. jun. 2020 Min kone og jeg er det man kan kalle et middelaldrende par (begge i 50-årene). Heldigvis betyr ikke det at sexlivet vårt har gått i stå - snarere tvert imot. Nylig bestemte jeg meg for at jeg ville gi henne (oss) en tryllestavvibrator. Ingen av oss hadde noen erfaring med dem, men vi kom over Fairy Turbo Massage Wand fordi den var koblet til 230V og derfor burde kunne oppnå et ganske høyt antall vibrasjoner, noe vi tenkte ville være bra, og så var den på tilbud! Da vi fikk vibratoren hjem med Sinfuls sedvanlig raske levering og prøvde den ut for første gang, nevnte min kone at den bråkte litt. Hun har faktisk (også) rett i det. Vi glemte imidlertid raskt støyen da vi prøvde å bruke den, og jeg tror aldri hun har kommet raskere i løpet av vårt 12 år lange ekteskap. Det gikk ikke mer enn noen minutter etter at vi begynte å bruke vibrasjonene fra veggen før hun fikk sin første orgasme, og det var en orgasme som ga rykninger og rykninger i underlivet hennes samt lyder fra henne som nesten fullstendig overdøvet den snurrende vibratoren, og langt fra å være skrudd opp i nærheten av de maksimale vibrasjonene, fungerte tingen faktisk på nesten det laveste nivået. Like etter fortsatte vi å leke med den, og hun fikk noen flere orgasmer før hun til slutt kollapset utmattet på sengen, mer fornøyd enn med noe annet sexleketøy vi har brukt så langt. Fairy Turbo Massage Wand anbefales på det sterkeste for både erfarne sexleketøybrukere og førstegangsbrukere som oss. Som en slags etterskrift kan jeg legge til at en dag jeg var alene, fikk jeg lyst til å prøve den på meg selv. Noen ganger kommer ikke ereksjonen min når jeg vil, og jeg tenkte jeg skulle se hvordan det ville fungere med denne Fairy Turbo Massage Wand. Først klarte jeg bare å få omtrent halv ereksjon med de laveste vibrasjonene, og så kom jeg, jeg kunne ikke hjelpe meg selv, selv om planen min var å fortsette til full ereksjon, men utløsningen var bare så kraftig at selv den mest standhaftige ikke ville være i stand til å motstå, tror jeg. Etter å ha tatt meg sammen i en halvtime, tenkte jeg at jeg skulle prøve igjen, og jammen prøvde jeg igjen. Nå fikk jeg en kraftig ereksjon, og de neste minuttene kunne jeg nyte de herlige vibrasjonene, og fortsatt kjørte Wanden på de laveste vibrasjonene. Jeg kom igjen, og nok en gang var gleden av et slikt kaliber at jeg sjelden har opplevd noe bedre under onani. Både fra min kone, som har brukt den flittig siden første gang, og fra meg - den varmeste anbefaling av denne Fairy Turbo Massage Wand - det er nesten utrolig hva den kan gjøre for sexlivet både sammen og hver for seg!
Jeg ble overrasket over maksimal hastighet. Orgasme garanti selv med en partner selv om hun har vært litt vanskelig generelt.
En svært kraftig vibrator som gir kraftige vibrasjoner. Navnet på produktet er veldig beskrivende. En veldig kraftig vibrator som gir en kraftig vibrasjon. Behagelig størrelse og ledningen er i riktig lengde. Vi lette etter et produkt med trinnløs effektregulering, og her er det, og det fungerer. Rengjøring gjøres enkelt av det rilleløse massasjehodet, samtidig som massasjehodet har en behagelig størrelse. Behagelig stille i bruk.
Kona mi har aldri vært så fornøyd som etter en natt med meg og fe-turboen!
Likte veldig godt. Passet også meg som er veldig kresen og krevende. Også veldig bra med søt veske og lang ledning ;)
Fairy turbo er min favoritt. Du får garantert orgasme hver gang, noen ganger mer enn én gang, og den varme følelsen sitter i lenge etter at du er ferdig. Den eneste ulempen er at den bråker.
Wow, den er fantastisk, nå har jeg fått en ny favorittleke. Den gir den beste orgasmen, noen ganger når jeg gir den full kraft, skjelver klitoris en stund etterpå. Jeg bruker den også på vennen min, og den bidrar virkelig til å gi ham en fantastisk opplevelse. Jeg er en fan. Her er en orgasmegaranti
En søt rosa vibrator som ikke går tom for strøm med en gang, og som har rikelig med strøm - fordi den kommer direkte fra veggen via en ledning! Størrelsen er utmerket, den passer godt i fotbrønnen selv om partneren din bryter i samme område. Hodet er heller ikke for stort, og vibrasjonene kan rettes akkurat dit du vil ha dem. Ekstremt enkel å bruke takket være rullens trinnløse justering. Det eneste minuset er lyden, hvis du bryr deg om hva naboene dine mener. Men du kan alltids ta en høylytt samtale i oppgangen om hvor god den nye blenderen din er til å lage grønne smoothies.
Virkelig god vibrator med mye kraft for en jevn strøm av orgasmer.
Det er en av de beste vibratorene jeg noensinne har prøvd! I mitt tilfelle er orgasme garantert hver gang jeg bruker den. Den leverer virkelig det du forventer og mer til. Den er absolutt verdt pengene!
Dette er den beste vibratoren jeg noensinne har eid! Jeg har alltid hatt problemer med å nå orgasme uten hjelpemiddel, men denne har virkelig hjulpet! Positivt: Denne vibratoren er veldig kraftig, og jeg elsker at du kan velge din egen hastighet. Bra med en ledning slik at du ikke trenger å bekymre deg for at den tømmes. Du vil definitivt få orgasmer med denne! Negativt: Hvis du bruker den lenge, blir den ganske varm og lager mye støy, men hvis du setter på litt musikk, er det greit! Ledningen vil nok begynne å gli etter en stund, men det gjør alle ledninger som brukes flittig ;) Det positive oppveier det negative og jeg synes virkelig den er verdt pengene! Jeg bruker den både alene og sammen med kjæresten under sex, fungerer kjempebra!
Jeg har alltid hatt lyst til å prøve en massasjestav, og da jeg så denne på tilbud, grep jeg sjansen. Da den kom, måtte kjæresten min og jeg prøve den for å se om den var så god som folk påstår. Fy faen, sier jeg bare. Vi spilte bare i ca. 15 minutter, for vi måtte hente datteren vår i barnehagen. Og i løpet av de 15 minuttene klarte jeg å komme tre ganger i løpet av kort tid. Det var helt vilt. Jeg kan absolutt anbefale denne Wonder Wand. Hvis jeg skal gi 1 minus eller 2, så er det at den bråker ganske mye når den er skrudd helt opp og så blir den varm, (ikke på selve hodet) men der du holder den. Men alt i alt er jeg veldig fornøyd med kjøpet mitt. Det eneste jeg angrer på er at jeg ikke kjøpte en tidligere.
Veldig sterk, litt høylytt, men likevel fantastisk. 1/3 av hastigheten er nok, så sterke er vibrasjonene. Veldig kilende og tette vibrasjoner. Plusspoeng for det trinnløse hjulet. Minuspoeng for at det høres ut som et lite helikopter på høyere nivåer. Min holdt i et års tid, så begynte ledningen å frynse. Ikke den beste kvaliteten, men heller ikke forferdelig.
Nyhetsvarsel: Kraftig jordskjelv. Hyling høres. Med et jordskjelv som dette på underlivet får man garantert kraftig utslag på richters skala. Du velger om du vil varme opp og kose lenge, eller om du vil gå for en rask og sterk orgasme. Selv fikk jeg en på topp 20 allerede ved andre forsøk! Denne gir også en rekke kraftige etterskjelv som får senga til å skrangle. Bruk den på deg selv eller din kosepartner, så åpner det seg sprekker i jorden og varm lava spruter fram. Den er svært enkel å bruke i kampens hete, med hjulet som lett kan rulles til ønsket styrke. Den laveste farten gir faktisk mer vibrasjoner enn høyere fart. Lav fart gir sterke pulser, mens høyere fart gir en mer intens during. Her har du hele skalaen til bruk etter smak og behag, både på edlere deler og resten av kroppen. Gjerne i motsatt rekkefølge... Fargen og materialet kunne vel vært mer estetisk og romantisk, men hvem bryr seg egentlig om lyd og utseende når man får det verktøyet man drømmer om. Enkel å holde ren med en fuktig klut. Super som gave!
Etter lang ventetid mottok jeg endelig pakken min, og forventningene mine var høye etter alle anmeldelsene jeg leste før jeg kjøpte produktet. Jeg er en person som har veldig vanskelig for å få orgasme, og jeg lover, det tok maksimalt 2 minutter før jeg virkelig kom. Vil bli godt brukt og kan virkelig anbefale produktet. 5 stjerner av 5 mulige fra meg får det.
Jeg synes det er vanskelig å komme uten hjelpemiddel, men denne gir deg garantert orgasme. Ikke kjøp kopier (som jeg gjorde), de er ikke like kraftige. Den eneste ulempen er at den er litt bråkete og at den overopphetes raskt ved hyppig bruk. Vil kjøpe en ny nå etter seks måneder fordi den nå raskt blir varm. Men så har jeg brukt den nesten daglig i seks måneder også ... Anbefales på det sterkeste for fantastiske orgasmer!
den kraftigste vibratoren Robust og slitesterk, gir de desidert sterkeste vibrasjonene av alle sexleketøyene jeg har opplevd! Ledningen begrenser selvfølgelig litt. Den lager mye støy også.
Jeg har vanskelig for å få orgasme, og dette er det beste.
Denne er den beste. Har gitt mange jenter orgasme med denne på swingersklubber. Har også en Doxy, men de fleste foretrekker Fairy turbo wand. Christer
Etter å ha prøvd forskjellige kuler og vibratordildoer, må jeg innrømme at jeg var ganske skeptisk. Jeg trodde ikke det fantes noe leketøy som kunne få meg opp dit. Men herregud.... Det er VILDT. 2 minutter og pang! Bare så beina dine skjelver etterpå. Jeg må innrømme at jeg er forelsket i denne uskyldig utseende lille djevelen. 1 råd: start på laveste varme og skru forsiktig opp;) effekten vil overraske deg;) Hvis jeg skal komme med 1 bittelite minus, er det støynivået, men jeg garanterer at du glemmer alt om støyen når den er på;)
Kjempeflott utstyr for å kontrollere eller tvinge fram orgasmer, og helt magisk til vanlig kos. Bråker noe, så liker du privatlivet, bør du ha på noe musikk i bakgrunnen.
Har aldri sluttet å komme Fikk min nye leke hjem i går, punktum. Sprøyteorgasmene varte i timevis. Jeg kan takke min fantastiske mann for gaven.
Denne vibratoren er utrolig bra, helt fantastisk, hvis du har vanskelig for å komme anbefaler jeg den på det sterkeste fordi den virkelig kan gi deg en hjelpende hånd så å si. Det eneste negative er at den er litt høylytt, men det spiller ingen rolle når den er så fantastisk ellers!
Kraftfull og brukervennlig!
Den er for kraftig for min del men for samboeren er den mirakel!
Hilsen lesbisk par
Jeg er ganske gal etter kraftige vibrasjoner, og jeg trodde alltid at jeg ikke kunne få det vilt nok. Jeg kjøpte Fairy Turbo for å erstatte min gamle Passion Pointer - og Fairy Turbo - er - CRAZY! Du kan sikkert bruke den til å skumme melk eller piske fløte. Legg til litt sandpapir, og du har en utmerket shaker. Jeg kan ikke engang beskrive hvor kraftig den er! Designet er utrolig lekkert. Den er liten, søt og feminin sammenlignet med de fleste andre tryllestaver som "gjør noe". Den er ikke akkurat lydløs, men jeg synes det er helt utholdelig med tanke på kraften. Jeg var på nippet til å kjøpe Fairy Exceed Massage Wand - Black, som skulle være litt kraftigere. Jeg er glad jeg valgte Fairy Turbo. Jeg kommer uansett aldri til å skru den opp på full styrke på min stakkars lille klitoris. Den lever helt opp til forventningene mine - og litt til. Hvis du vil ha en ekstremt kraftig vibrator med 100 % orgasmegaranti, er det Fairy Turbo du skal gå for.
Et produkt som holder hva det loverDe grænsesøgende - 18. jun. 2013 Kona mi kunne ikke forstå hvorfor vi trengte en maskin til! Nå er den favoritten hennes når vi leker. Den er helt fantastisk og gir orgasme på både lav og høy vibrasjon. OG som hun sier, den kan også brukes mot øm nakke og skuldre (2 i en), kan sikkert brukes til andre ting også ......