Rask og diskret levering
Fri frakt ved kjøp over 799 kr
  • Rask og diskret levering
  • Fri frakt ved kjøp over 799 kr
  • Le Désir Designed for Desire Body Glitterolje 30 ml var 1
  • Le Désir Designed for Desire Body Glitterolje 30 ml var 2

Le Désir Designed for Desire Body Glitterolje 30 ml

149,00 kr
Inkl. mva.
På lager

Levering: 2-5 hverdager

Fordeler

Fri frakt - på alle bestillinger over 799 kr

Oversikt

Gi huden din litt ekstra glød med Le Désir Designed for Desire Body Glitterolje, en silkeaktig, lett olje som er designet for å gli lett på huden og etterlate en myk, glitrende finish som vil gjøre hver centimeter av huden din hydrert, glatt og glødende som om den har blitt kysset av sollyset.

Denne kroppsoljen er fylt med de søte, uimotståelige duftene av kamille og mandarin, og gir en flørtende blanding av luksus og tiltrekning som får deg til å føle deg like bra som du ser ut. Denne kroppsoljen er perfekt for en kveld ute eller bare litt egenpleie, og får deg til å føle deg som den stjernen du er.

MerkeLe Désir
Produkt vekt (g)84
Volum (ml)30
IngredienserAqua (water), Glycerin, Parfum (Fragrance), Hydroxyethylcellulose, Cl 77019 (Mica), Carrageenan, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citric Acid, CI 77491 (Diiron trioxide), CI 77891 (Titanium Dioxide)
DuftKamille, Mandarin
FargeGull
Språk på emballasjeEngelsk, Tysk , Fransk, Nederlandsk, Spansk, Italiensk
SKU47290
Ingen kundeanmeldelser
Produktet har fortsatt til gode å få sin første anmeldelse.
0.0
0 kunder
5
4
3
2
1