Anmeldelser (0)Ikke kraftig nok. Når du vil ha den raskeste kraften, må du trykke på knappen hele tiden.
Flott i kombinasjon med en klitorisvibrator.
Jeg likte den ikke, litt for høy og svake vibrasjoner.
Ønsker råd om en mildere snillere vibrator, denne var for kraftig for meg.
OkBossogbums - 21. oct. 2021 Dessverre ikke sterk nok i vibrasjoner, men har bestilt en ny.
Jeg kjųpte det til kjęresten min og jeg, det er vårt fųrste sexleketųy.
Det er godkjent! ;) Spesielt i svart er den veldig erotisk og rampete å se på.
Så langt bare positive ting å si, jeg ser frem til å bruke mer tid på å bruke det med kjęresten min
Tilsynelatende en livredderKaverin puolesta kerron - 10. jan. 2021 Min venn kjøpte produktet til samme portokostnad som min bestilling. Hans mentale helse har forbedret seg enormt, og han smiler til og med noen ganger i dag, så jeg synes dette er et topp produkt.
Jeg er positivt overrasket over hvor stille det er, men på hųyeste nivå kan det vęre litt stųyende. Du bųr ikke vęre for liten der nede, for hvis du ikke er skikkelig våt kan det gjųre vondt på grunn av materialet den er laget av. Den treffer imidlertid ikke helt mitt magiske sted, noe som betyr at den ikke gir garantert orgasme :,(
Fin form og utseende. Vibrasjonene er imidlertid ganske svake. Det fulgte med en praktisk oppbevaringspose.
Godt materiale og god størrelse. Lett å ha på seg. Jeg synes fargegjengivelsen er beskjeden, så de ulike fargevalgene er ikke så store. Selv liten slitasje på batteriene reduserer effekten umiddelbart. Den lovede levetiden oppnås ikke. Det var dessverre en skuffelse. Hvis du vil ha effektive vibrasjoner, må du velge et annet produkt. Du må også tenke på ditt eget bruk for å sikre at du kjøper riktig produkt.
En virkelig god grunnvibrator Veldig bra for en grunnleggende vibrasjon. Den er i riktig størrelse og overraskende fleksibel, noe som gjør den mer behagelig å bruke og gir den en kvalitetsfølelse. Materialet er veldig mykt og behagelig. Ligger godt i hånden og er pen. Virkelig god valuta for pengene!
Orgasme ja men ikke så veldig lydsvakt. Bra vibrator for pengene. Verdt det.
Akkurat som en grunnleggende stemning.
Veldig bra på mange forskjellige måter!
Veldig bra for G-punktet, men jeg vil ikke anbefale det hvis du er veldig liten der nede! For det endte med at det ble sittende fast i meg i en halvtime og jeg hadde til og med brukt glidemiddel. Så vęr forsiktig med det
Virker litt bråkete - spesielt på høyeste nivå. Men den er veldig fin og enkel å håndtere og betjene. Det er også fint at den kan brukes under dusjen. Den eneste ulempen er at den går på batteri.
Glimrende tilskudd til ekteskapet! Denne sender kona til himmels hver gang - med eller uten meg. Perfekt størrelse og elegant oppbevaringspose! Anbefales som gave til henne, eller begge.
Virkelig god dildo-vibrator til prisen. Lyden er mye svakere enn jeg trodde, så det er et stort pluss. Og formen er veldig bra - hodet treffer g-punktet mitt veldig bra. Jeg skulle ønske det var flere forskjellige nivåer, men de som er der fungerer hver gang.