Anmeldelser (0)Ok produkt, men gnager og gjør vondt etter 20 minutter. Velg en i plast i stedet.
Jeg har gjenoppdaget gleden ved å bruke dette produktet, og det er definitivt egnet for både nybegynnere og mer erfarne brukere. Invester i kvalitet i stedet for å kjøpe noe i f.eks. plast.
Perfekt passform, god passform, lett å ta på og låse.
Fantastisk kukburlovestick - 19. jan. 2022 Jeg tok den på med en gang jeg mottok den :P Jeg produserer mye pre-cum når jeg er kåt, og denne enheten gjør opplevelsen enda bedre og hjelper meg med å komme håndfri (med eller uten penetrering). det er vanskelig å ikke dryppe i den :P
Solid og pent bur, akkurat sånn jeg ville ha til partneren min.
Selve buret er helt i orden. Mønsteret over selve pikken har masse kanter som gjør at man får gnagsår og mister hud på pikken etter ca 3 dagers konstant bruk. Har en lote større enn avrage kuk, men når den er helt slakk er det veldig lett å unnslippe ved å trekke skaftet ut av ringen, så faller ballene bare med den. Dette er heller ikke mulig å fikse da jeg bruker den mellomstore baseringen og den minste er like bred som bare pikken min. Dårlig design, den skal sote godt uten å være så stram at den stopper blodstrømmen.
Penisen min er grovere og buret passer lett til min store penis. Når den så vokser er det ikke plass i det hele tatt, noe som er vondt og veldig frekt, både for meg og min partner. Bare en liten ulempe, og det er at låsen har litt spisse kanter og kan nappe på penis. Det kan trygt lųses ved å kjųpe en annen hengelås. Ellers et megakult produkt som jeg absolutt vil anbefale.
Mannen min ble glad da han fikk denne, ringen er behagelig å bruke, og lett å ta av og på :)
For litenChristian - 14. nov. 2020 Ringen som skal sitte rundt pungen er for liten for meg, jeg har prųvd å sette en plastremse gjennom hullene ved ringen så den ble stųrre, men så faller penisburet av, det er irriterende for ellers godt materiale, så håper den snart blir tilgjengelig med en stųrre ring, for eksempel ved 55 mm ville det vęrt en klar forbedring.
Sexy, men dårlig passform Jeg har prøvd buret noen ganger. Kona synes det er frekt med stålgitteret som holder hardt mot kukskaftet. Dessverre gir bunnringen bare mulighet for kort lek, da den største ringen ikke passer meg. Hvis den kunne lages i 6 cm, ville jeg ikke nølt med å kjøpe den igjen. Kanskje det kan skaffes?