Anmeldelser (0)Nå kan jeg si alt i sammenligning, kjedelige leker! Nyforelsket!
Helt fantastisk! Jeg har aldri kommet denne veien før! Rett og slett vanedannende! Man må prøve seg frem akkurat slik man vil ha det, men blir det riktig så er det gjort på et minutt! Helt utrolig, trodde ikke det ville fungere, men der tok jeg feil!
Dette var det produktet alle snakket og tilslutt gikk min bedre til innkjøp av en. Og det finnes bare ett ord for det føltes: wow
Som oftest strever jeg med å oppnå orgasme - ikke med denne her :-) tidenes investering
Jeg skal si deg en ting - orgasmene mine med denne jævelen etterlater meg i tårer, skjelvende over hele kroppen og med lyst til å skrike. Kjøp. Nå.
Jeg har alltid hatt problemer med å komme, men denne gangen rakk jeg knapt å blunke! Kom tre ganger på det som føltes som bare noen få sekunder! Kanskje mer realistisk noen minutter, jeg vil tippe maks to minutter. Helt fantastisk!
Helt ny opplevelseTrøndermiss92 - 19. aug. 2016 Dette var noe nytt og spennende, som så absolutt var verd pengene !
Da jeg hørte og leste om denne Womanizer, var jeg veldig skeptisk. Jeg synes ofte at tekstene om sexleketøy lover "litt" for mye og at produktene sjelden lever opp til forventningene - dette er IKKE tilfelle her ... Jeg ble veldig overrasket over effekten, det føles veldig bra. Når det står orgasmegaranti, er det ikke overdrevet. Det er litt kostbart, men absolutt verdt ALLE pengene. Det er det villeste jeg har prøvd, og jeg anbefaler det på det sterkeste til alle kvinner - pssst, det kan også brukes med partneren din ;)
Jeg har prøvd mange forskjellige sexleketøy tidligere, men ingen får meg til å komme så raskt og så kraftig som denne juvelen. Det er som ingen andre sexleketøy, og orgasmene er så forskjellige. Jeg skulle ønske den hadde vært litt billigere, for alle kvinner burde ha en på nattbordet, men jeg lover at selv om prisen er skremmende, er den verdt hver eneste krone. Jeg hadde aldri sprutet før jeg møtte denne, kan ikke bruke den nå uten et håndkle i nærheten. Den har også utrolig lang batterilevetid og lades via støpsel, noe som er et stort pluss. Den eneste ulempen med den er at den ikke er helt vanntett, for en slik pris skulle man ønske at den var vanntett, og det tar litt tid å lære seg hvordan den fungerer. Men den er likevel relativt enkel å rengjøre, og når du først har lært deg hvordan du gjør det, er den fantastisk perfekt. Kunne ikke vært mer fornøyd!
Kvalitet og pris henger sammen Det er det sprøeste jeg noensinne har prøvd. Jeg har et bredt utvalg av sexleketøy og var skeptisk til luftgreia. Det kribler i kroppen og øynene mine ruller... KJØP DET...
Kjøpte den til min kone, var skeptisk på grunn av prisen... tenk om det ikke fungerte som du hadde lest... bye bye 1500kr... Men da hun prøvde den, måtte hun ta dem bort fra området flere ganger, ellers hadde det blitt en kort fornøyelse... Hun sier det er det sprøeste hun noen gang har prøvd.... en ting å si... bruk pengene, og du vil ikke angre!
Helt fantastisk. Den skaper sensasjonelle orgasmer på kort tid! Lett å rengjøre. Komfortabel med eller uten partner, og du kommer raskt og sterkt.
Virkelig fantastisk!!! Alt som er sagt om det er sant! Veldig orgasme vennlig på kort tid og flere orgasmer..........
Den er virkelig god! Ganske dyr, men vel verdt pengene - det kan ta litt tid å venne seg til den, men så begynner orgasmene å komme...
Ga en til kona mi, og det tok mindre enn 2 minutter før hun fikk en vill orgasme. Det var helt fantastisk å oppleve. Anbefales på det sterkeste for alle kvinner.
Alle kvinner burde eie en! Nå har jeg noen forskjellige leker, men denne er den beste! Selv om Womanizer er litt liten, lever den opp til navnet sitt, og jeg kan bare anbefale den. Det tok meg noen ganger å venne meg til den, men nå gir den en fantastisk opplevelse hver gang.
YndlingsfornøyelseKaren Hansen - 20. aug. 2015 Womanizer ser kanskje litt spesiell ut, men den gjør det veldig bra. Jeg er vant til vanlige vibratorer, så det tok litt tid å venne meg til at den ikke vibrerer, men bruker luft for å stimulere klitoris. Jeg har bare brukt den alene, men jeg tror det hadde vært gøy å bruke den sammen med en partner. Den har en rask ladetid, og jeg foreslår at du lader den etter bruk, slik at den ikke går tom halvveis. Leveres i en liten eske med fin innpakning og veldig tydelige instruksjoner.
Whoa, whoa, whoa, whoa!!!!Mikael_västerås - 22. jun. 2015 Vi snakker om en orgasmegaranti! Amboen min har alltid hatt vanskelig for å komme, men med womanazier er det mulig på noen få minutter på det meste. Et fantastisk tillegg for morsomme spill! Kjøp den!!!
Jeg kan anbefale dette produktet på det sterkeste. Det får helt klart høyeste karakter i alle kategorier. Materialet er lett å rengjøre og "munnstykket" som plasseres over klitoris er mykt og behagelig og kan også tas av etter bruk og rengjøres. Vibrasjonene kan justeres trinnløst, og den gir garantert orgasme. Første gang jeg prøvde den, syntes jeg at den føltes for svak. Jeg angret snart på den tanken da det snart var "over". Jeg gir 5 stjerner for materiale og kvalitet. Vibrasjoner: fem stjerner - selv om fem stjerner er kraftige, fungerer produktet selv ved veldig lav intensitet. Når det gjelder stille, er det også stille. Veldig brukervennlig. Orgasmegaranti: 100 prosent og dette til tross for at jeg vanligvis har problemer med å nå disse høydene fordi vibrasjoner vanligvis får fiffien min til å bli nummen hvis den er for intens.