Anmeldelser (0)Jeg kan bare si at den er helt fantastisk, den gir en herlig massasje for pungen samtidig som man får en skikkelig avsugning mens den gir utrolige vibrasjoner. Første gangen jeg prøvde den, var det enkelt å forstå den. Når jeg hadde funnet innstillingen jeg ønsket, tok det bare cirka ett minutt før jeg fikk den deiligste utløsningen jeg ikke har hatt på veldig lenge.
Et fantastisk produkt
Godt produkt gir skikkelig moro Godt produkt, gir skikkelig moro
Første gang kom jeg nærmest uten egentlig å ha prøvd den skikkelig.
Andre gang fikk jeg testet sugeevnen og vibrasjonene litt mer.
Det er en virkelig god opplevelse.
Det ville selvfølgelig vært perfekt hvis man ikke kunne høre motoren og vibratoren, men det er ikke for ille.
Til gjengjeld kunne den godt vært dypere.
Rengjøring er enkel, men det kunne vært en liten veiledning i pakken om funksjoner og rengjøring, siden det er en vibrator i sleeven.
Så nesten perfekt, men ikke helt.
Trang og kort med kraftig sug og mange ulike vibrasjoner Jeg er helt normalt utrustet, men denne ble både for kort og for trang. Det gjorde regelrett vondt i forsøket på å få inn min erigerte penis. Men i slapp tilstand ble den regelrett sugd inn av det kraftige vakuumet som er på trinn 3. Mange vibrasjonsinnstillinger. Men for en gammel gubbe på 70 ble det ingen suksess da den gikk tom for strøm etter ca 40 minutter.
Men den passer sikkert bra for dem med relativt små peniser og som ikke trenger så lang tid for å få utløsning.
Jeg var litt skeptisk til å kjøpe apparatet, men produktet viste seg å være svært funksjonelt. Produktets sugeevne virket litt svak på de to første innstillingene, men på den tredje innstillingen var det nok sugekraft. Det lange og kraftige suget føltes veldig bra. Ballmassasjen var en fin ekstrafunksjon til apparatet. I fremtiden vil den tredje sugekraften bli en standardinnstilling, jeg bruker nesten aldri noe annet. Veldig funksjonell masturbator.
Ja, det er bra nå, da suget var slik at det sugde inn den løse av seg selv (for en 72-åring) og vibrasjonene var ganske fine. Jeg anbefaler det spesielt til de som har en litt løsere ting.