Rask og diskret levering
Fri frakt ved kjøp over 799 kr
  • Rask og diskret levering
  • Fri frakt ved kjøp over 799 kr
  • PDX Elite Fuck-O-Matic Masturbator var 1
  • PDX Elite Fuck-O-Matic Masturbator 1

PDX Elite Fuck-O-Matic Masturbator

Relaterte produkter
Sinful Aqua Vannbasert Glidemiddel 200 ml
199,00 kr
Inkl. mva.
Sinful Clean Sexleketøysrens 100 ml
109,00 kr
Inkl. mva.
Sinful Pleiende Pulver til Realistisk Sexleketøy 150 g
119,00 kr89,25 kr
Inkl. mva.
1 495,00 kr1 270,75 kr
Inkl. mva.
På lager

Levering: 2-5 hverdager

Fordeler

Fri frakt - på alle bestillinger over 799 kr

Oversikt

PDX har et mål om å ta onani til et nytt nivå og med Fuck-O-Matic Masturbatoren gjør de virkelig det. Her får du funksjoner med sug, vibrasjoner og en komponent som tar seg av ballene samtidig - med andre ord en hel storm av stimulering!

Denne ultimate strokeren har 5 forskjellige, sterke sugende funksjoner som omfavner og tar seg av penisen din. Den realistiske følelsen av Fanta Flesh-vaginaen byr på uendelig mange tåkrøllende solosessioner, spesielt når den brukes sammen med vannbasert glidemiddel. 

Sist, men ikke minst, har den en kunstig tunge som med 10 forskjellige vibrasjonsmønstre tar seg av testiklene dine sånn at du får den ultimate opplevelsen. 

MerkePDX
Sub-brandElite
Produkt vekt (g)665
Full lengde (cm)27
Indre dybde (cm)12.5
Diameter (cm)7.8
Indre diameter (cm)1.6
Elastisk indre diameterJa
StrømkildeUSB-lader
Brukstid (min)40
Vibrasjonsmønster5
Vibrasjonshastigher10
PrimærmaterialeTPE
FargeBeige
Anbefalt glidemiddelVannbasert
Språk på emballasjeEngelsk
SKU25638
ProduktsikkerhetSe produktinformasjon
0.0
0 kunder
5
4
3
2
1
Anmeldelser (0)
Tvilsom
Smyg - 21. dec. 2024
Den er litt for liten (veldig personlig) og det burde vært en hastighet til som hadde vært litt raskere. Litt for klumpete med tanke på hva du får.
Maskinoversatt fra sinful.se
Pdf elite fuck-o-matic
Petri Huttunen - 2. jan. 2024
Ikke dypt nok til å være 23 cm og riste hælen på hælen din
Maskinoversatt fra sinful.fi
Altfor liten
Mimer - 20. dec. 2023
Den er altfor liten og kan ikke brukes som en vanlig fleshlight. Sugingen er imidlertid fin. Dessverre har jeg helt gitt opp å bruke den
Maskinoversatt fra sinful.dk
God støvsuger
Juukelispuukelis - 20. oct. 2023
Veldig god sugeevne, fungerer bra selv med farge. Kunne trengt litt mer dybde, 16,5 cm gjør det litt trangt å få plass hele veien inn. Til tross for alt dette, med en glidebryter gir den gode vibrerende turer.
Maskinoversatt fra sinful.fi
Grei
Stor - 29. aug. 2023
Grei nok..kunne vært mer sugeefekt...litt kort....litt kort innvendig når du har en stor kukk
Ga meg absolutt ingenting
Barbarella - 26. jul. 2023
Ventet i spenning på dette produktet. Skuffelsen var derefor ganske stor. Som andre har nevnt må man være rimelig hard for å kunne bruke denne. Den er veldig trang, men det syntes jeg var fint i utgangspunktet. Vibrarsjonsfunskjonen er helt feil. Det kiler litt i balla, men det gir ingen nytelse. Jeg opplevde ingen glede av noen annen vibrasjon. Sugefunksjonen er kraftig i seg selv. Men den ga meg ingen som helst nyttelse. Om man prøver å sammenligne det med en ekte blowjob, er den ikke i nærheten en gang. Ikke at forventningen var at det skulle være likt det "ekte", men..det bare ga meg ingenting. Til det måtte den fungert mye fortere og samtidig lengre, på en måte. Jeg var ikke i nærheten av å komme "i mål" med denne. Uansett hva jeg prøvde. Den går nok dessverre rett i resirkuleringsavfallet. Anbefales ikke.
Det første forsøket gir ingenting
Anders - 19. jul. 2023
Leverer bare mye når luften går ut og gir ikke en direkte følelse. Da er det vanskelig å bruke
Maskinoversatt fra sinful.se
for treg, tror jeg
Anders - 15. jul. 2023
Den er for treg, innser jeg nå som jeg forstår hvordan den fungerer.
Maskinoversatt fra sinful.se
Veldig skuffet
Truls - 23. jan. 2023
Den er av god kvalitet, men den er latterlig trang. Jeg er litt over gjennomsnittet, men den bør jo klare den likevel.. Når den faktisk klarer å dra den inn så er det fantastisk, men nytelsen er kortvarig da sugefunksjonen er veldig treg. Vibrasjonen inni er dårlig plassert og burde ha vært under på tuppen av penis og ikke helt i enden - eneste gangen man kjenner den er når den en sjelden gang klarer å dra den inn. Har opplevd en del ganger at den ikke klarer å slippe vakuumet sånn at den sitter helt fast. Alt i alt, så anbefaler jeg ikke denne. Jeg kjøpte den på tilbud og ikke en gang da var det verdt det. At nåværende pris ligger der den ligger nå kan jeg overhode ikke forstå. Og så virker det som om den ikke lader raskt nok som det står at den skal. Blir antagelig reklamasjon på denne.. Jeg tror man må være under gjennomsnittet for at denne skal fungere...
Anbefales ikke
Bla bla - 15. jan. 2023
Suger i den indre delen og bråker litt for mye Sugefunksjonen er ikke så kraftig som forventet Den røde delen gjør ikke så mye
Maskinoversatt fra sinful.dk