Anmeldelser (0)For liten.Janne Skräck - 14. aug. 2023 Belgen som skaper vakuumet i koppen er for svak og da er også koppen altfor liten, kastet den når vi konstaterte at den ikke ville fungere uansett hva vi prøvde. Brukt én gang. Føltes imidlertid som ganske god kvalitet i selve plast- og gummidetaljene.
Maskinoversatt fra sinful.se
PumpeEllers en ok pumpe, men veldig liten. Ikke egnet for en større kvinne. Forventningene var litt høyere.
Maskinoversatt fra sinful.fi
SkuffetSer ikke ut til å fungere som beskrevet på produktet
Maskinoversatt fra sinful.dk
Det går braPumpen var ganske effektiv, men dessverre veldig liten. Du kunne ikke dekke hele vulva med den og måtte pumpe i seksjoner. Jeg kjøpte den bare for eksperimenteringens skyld :D
Maskinoversatt fra sinful.fi
-"Sugeeffekten" er så godt som ikke-eksisterende, den kan lett holde suget, men trykket forsvinner også lett...
Maskinoversatt fra sinful.fi
Rengjøring og vedlikeholdDen fungerer fint, men jeg synes det er litt vanskelig å rengjøre den. Å få skyllet den ren
Maskinoversatt fra sinful.dk
Allerede feil på designnivåDenne pumpen er egnet for svært lett pumping, om noen. Pumpesystemet i produktet, dvs. den typen ball som du klemmer på for å pumpe luft ut av kuppelen, er ikke egnet til dette formålet. Så snart trykket i kuppelen er betydelig, kan ballongen ikke lenger blåses opp, dvs. at trykket ikke kan økes ytterligere. Kuppelen er også ganske liten når det gjelder dybde, noe som ytterligere begrenser potensialet til dette produktet, som rett og slett ikke har kapasitet til å pumpe ordentlig. Jeg kan egentlig ikke anbefale dette til noe formål. I ettertid ville jeg valgt en vaginalpumpe med en annen pumpemekanisme og en større kopp.
Maskinoversatt fra sinful.fi
UnngåDr. Strangelove - 22. aug. 2021 For lite luftbelg gjør at den ikke kan brukes til mer enn et par trykk der det knapt oppstår noe vakuum. Til prisen hadde jeg forventet mer, da denne neppe kan sies å oppfylle sin funksjon engang halvveis. Så mindre plastikkaktig ut enn de andre budsjettalternativene, men nei, unngå denne!
Maskinoversatt fra sinful.se
SkuffetJeg var veldig spent på dette produktet da jeg kjøpte det, men jeg er dessverre skuffet over effekten. Jeg har kanskje ikke gjort det rette når jeg bruker pumpen, men jeg får ikke vakuum og jeg føler meg mer frustrert (på en dårlig måte) enn spent når jeg bruker dette. Jeg vil fortsette å teste pumpen, men så langt er jeg dessverre ikke fornøyd med resultatene.
Maskinoversatt fra sinful.se
Liker det ikkeDu trykker to ganger på pumpen, så skjer det egentlig ingenting. Tror jeg er veldig skuffet, trodde det ville gjųre mer. Jeg opplever ingen effekt.