Rask og diskret levering
Fri frakt ved kjøp over 799 kr
  • Rask og diskret levering
  • Fri frakt ved kjøp over 799 kr
  • Baseks Sexleketøysrens 200 ml var 1
  • Baseks Sexleketøysrens 200 ml 1

Baseks Sexleketøysrens 200 ml

139,00 kr

Inkl. mva.

På lager

Levering: 2-5 hverdager

Vi tilbyr

Fri frakt - på alle bestillinger over 799 kr

Hold sexleketøyet ditt skinnende rent og klart til neste gang du har bruk for litt ekstra meg-tid med sexleketøyrensen fra baseks. Den har en antibakteriell effekt som sikrer god hygiene etter en ekstra god session.

Spray 2-3 ganger direkte på lekens overflate og la det virke i et minutt før du skyller det av med vann eller tørker det av med en ren klut.

Den har en nøytral lukt.

MerkeBaseks
Produkt vekt (g)240
Volum (ml)200
IngredienserAqua (water), Sodium Laureth Sulfate, Glycerin, Citric Acid, Triethylene Glycol, Benzyl Alcohol, Propylene Glycol, Magnesium Nitrate, Magnesium Chloride, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone
DuftIkke tilsatt lukt
Glidemiddel egenskaperParfymefri, Vegansk
FargeKlar
Språk på emballasjeDansk, Engelsk, Norsk, Svensk, Finsk, Tysk , Fransk, Nederlandsk
SKU23640
ProduktsikkerhetSe produktinformasjon
0.0
Basert på 0 anmeldelser
5
4
3
2
1
Sammendrag av anmeldelser
Kundene sier at den er enkel å bruke og gjør det raskt og enkelt å rengjøre sexleketøy. En kunde nevner også at produktet er helt luktfritt og føles behagelig mot huden.Kundeanmeldelser:
Enkel å rengjøre
Enkel å bruke
i
Anmeldelser (0)
Fungerer som forventet
Lenne - 12. aug. 2025
Fungerer som den skal. Er glatt å holde i hvis man skal rengjøre mer enn ett leketøy og har våte hender.
Kjøp bekreftet
God og rimelig
Yes - 16. jan. 2025
Klassisk rengjøringsspray som fungerer bra og er svært prisgunstig.
Kjøp bekreftet
Enkelt og høyest nødvendig
Itsme - 18. jun. 2024
Liker at den er større enn hva man får av lignende produkter ellers, kjøpte 3 stk på en gang og angrer ikke. Kommer til å kjøpes igjen!
Kjøp bekreftet
Et nødvendig produkt
Han - 23. nov. 2023
Denne rensen er enkel å bruke og gjør en god jobb med hygiene, absolutt et nødvendig produkt til sexleketøy samlingen. Har heller ikke opplevd noe form for allergi med tanke på sensitiv hud.
Kjøp bekreftet
Fungerer som den skal
Q - 19. oct. 2022
Enkel å bruke. Luktfri.
Kjøp bekreftet
Enkel å bruke
Pernille - 20. jan. 2022
Flott rengjøringsmiddel som er enkelt å bruke
Kjøp bekreftet
Gjør det enkelt!
Kåre - 20. nov. 2021
Denne funker veldig bra og gjør rengjøringen mye enklere
Kjøp bekreftet
kommer like langt med mildt såpevann
testkanin - 20. nov. 2021
produktet jeg vasket luktet fortsatt rumpe etter vask.. men jeg prøvde både denne rensen og såpevann, uten at det utgjorde en forskjell på lukta.. så det var nok leketøyet som var problemet - men - hva er vitsen med leketøyrens som ikke renser bedre enn såpevann da?
Kjøp bekreftet
Meget godt produkt
Lin - 16. nov. 2021
Rask og effektiv rengjøring. Ingen lukt. Meget god valuta for pengene
Kjøp bekreftet
Utmerket
Hh - 31. oct. 2021
Rengjør effektivt uten å irritere huden
Kjøp bekreftet