Rask og diskret levering
Fri frakt ved kjøp over 799 kr
  • Rask og diskret levering
  • Fri frakt ved kjøp over 799 kr

Produktet er utgått - Se liknende bestselgere

System JO Organic Økologisk Glidemiddel 240 ml var 1

System JO Organic Økologisk Glidemiddel 240 ml

Fordeler

Fri frakt - på alle bestillinger over 799 kr

Oversikt

Med System JO Økologisk Glidemiddel får du og din partner den aller beste glidekremen, og masse av den. Med hele 240 ml vil dere ikke gå tomme med det første.

Uansett om du bruker den til sexleketøy, onani eller til samleie, så får du en enda mer glidende og nytelsesfull opplevelse i soveværelset.

Glidekremen har en forholdsvis fast konsistens som ikke flyter ut eller klumper seg, og klistrer seg ikke sammen. Den kan også brukes sammen med kondomer og alle typer sexleketøy.

System JO Organic er 100 % økologisk og fri for parabener, glyserin, petroleum og gluten. Det er dessuten den første glidekremen på markedet som har fått den økologiske miljøsertifiseringen USDA.

I 2016 ble System JO Organic kåret til å være den beste vannbaserte glidekremen, med 5 av 5 stjerner.

MerkeSystem JO
Produkt vekt (g)290
Volum (ml)240
SmakVanilje
Språk på emballasjeEngelsk, Fransk, Tysk , Spansk
SKU15552
0.0
0 kunder
5
4
3
2
1
Anmeldelser (0)
Deilig og økologisk
Stephen - 14. dec. 2019
Vi har brukt den noen ganger siden vi kjøpte den. Og den gode duften, rene komforten og sikre ytelsen gjør den til en flott opplevelse.
Maskinoversatt fra sinful.dk
Ganske sjokkerende
Tjh - 24. sep. 2019
Motbydelig lukt og klebrighet til tross for påstander om det motsatte. Kastet i søpla etter testen.
Maskinoversatt fra sinful.fi
God glid
Jkph - 31. jul. 2019
Den er fantastisk behagelig og ikke-fettete... gir en fantastisk nytelse med en penispumpe eller med en vanlig håndjobb. Onani. Stimulerer penishodet på en svært pirrende måte.
Maskinoversatt fra sinful.dk
Perfekt for sensitiv hud!
Mia - 31. may. 2019
Har lenge lett etter et glidemiddel som ikke svir eller gir andre reaksjoner. Dette er det første glidemiddelet jeg har prøvd som jeg ikke får noen som helst negative virkninger av! Helt super :D
Et godt valg
k - 15. dec. 2018
Et godt valg for noen som ikke liker ingredienslisten til "vanlige" smøremidler. Irriterte ikke slimhinnene, behagelig lukt. Kanskje ikke like effektiv som for eksempel et silikonbasert glidemiddel, men sannsynligvis det beste i sin klasse.
Maskinoversatt fra sinful.fi
Min andre erfaring med vannbasert smøremiddel
DC - 13. aug. 2018
Jeg synes den starter veldig bra med en god duft, men jeg må bruke ganske mye fordi den tørker fort ut. Mvh. Danni
Maskinoversatt fra sinful.dk
Som å onanere med sirup
Ivar - 14. jul. 2018
Jeg tror det må ha vært noe alvorlig galt med produktet mitt.... Men jeg synes det er viktig at jeg skriver denne anmeldelsen selv om det er tilfelle. Hold dette produktet så langt unna sexet ditt som mulig. Min erfaring startet med å prøve å få smøremiddelet ut av flasken, noe som tok lang tid fordi det var veldig tykt og sirupaktig. Det luktet til og med sirup, men jeg trodde det var en del av den organiske sjarmen. Da jeg begynte å bruke glidemiddelet, fungerte det i noen sekunder, men etter en stund ble det veldig klissete og slett ikke glatt, litt som om jeg hadde kommet til å helle juice på meg selv. Jeg gikk rett i dusjen for å skylle av meg alt. Like før jeg gikk inn i dusjen, hadde det blitt så ille at glidemiddelet nå virket som lim, og hånden og penisen min klistret seg fast til alt de rørte ved. Det eneste gode jeg kan si om denne glidemiddelet er at det var lett å fjerne med vann. Hvis du leser dette, ikke kjøp denne glidemiddelet med mindre du skal bruke den til en sukkerkake.
Maskinoversatt fra sinful.se
Deilig og myk
Hr & Fru D. - 13. jun. 2018
Herlig konsistens og svært drøy i bruk. Den har en mild lukt av vaniljen, og mannen sier at den også smaker lett av det, noe som er deilig, da andre glidekremer ofte har en dårlig smake, og derfor ikke er så gode å bruke med oralsex. Med denne var det ikke noe problem. Vi er et ektepar i midt 30årene som har vært sammen i mer enn 20 år. Vi har et godt sexliv og prøver mange nye ting, fordi vi syns det er deilig med nye, spennende ting.
Min favoritt
Helene - 13. jun. 2018
Jeg har kjøpt denne store utgaven, fordi jeg bruker denne glidekremen så ofte jeg kan :) Konsistensen passer perfekt til meg og mitt leketøy, den er drøy i bruk og designet er så nice at den faktisk står på hylla på badet.
Velsmakende
Ellu - 17. jan. 2018
Jeg ble overrasket over fargen på produktet, som er brun. Lukten er søt og god. Smaken er behagelig. Nok grep og ikke behov for å tilsette mer. Ingen svie og lett å vaske av. Den brune fargen gikk også godt av i vask.
Maskinoversatt fra sinful.fi