TENGA x Keith Haring Original Vacuum Cup Masturbator
TENGA x Keith Haring Original Vacuum Cup Masturbator
Spar 31%
kr 89,00
Spar 31%
TENGA Original Deep Throat Cup Keith Haring  1
TENGA Original Deep Throat Cup Keith Haring  2
TENGA Original Deep Throat Cup Keith Haring  50
TENGA Original Deep Throat Cup Keith Haring  99
TENGA Original Deep Throat Cup Keith Haring  100

TENGA x Keith Haring Original Vacuum Cup Masturbator

5.0 (1)
kr 129,00 kr 89,00
Tilbudet varer så langt lageret rekker

Dette produktet er dessverre ikke tilgjengelig lenger
Scroll ned for å se lignende produkter.

Oversikt
Beskrivelse

TENGA x Keith Haring Original Vacuum CUP er en spesialutgave av TENGAs populære Deep Throat Cup som er utviklet i samarbeid med The Keith Haring Foundation og dekorert med Keith Harings tegninger.

Denne Vacuum Cup har samme form som den prisvinnende Original Vacuum Cup som i oktober 2011 mottok en Erotixxx Award og ble kåret som det beste sexleketøyet for menn. Den stilrene Keith Haring Original Vacuum Cup gir samme følelse som en blowjob og gjennom en ventil i toppen kan du selv styre vakuumtrykket i cuppen, som gir en sugende følelse.

Den er av hygieniske grunner designet for engangsopplevelser. Bruk eventuelt kondom og ekstra glidekrem så kan den brukes flere ganger.

TENGA er produsert under høye kvalitetskrav i Japan.

Detaljer

MATERIALE: TPE.
FTALATFRI: Ja.
GLIDEKREM: Vannbasert.
MANUAL: Engelsk.

VARENUMMER: 13840.
Anmeldelser
5.0
5
4
3
2
1

Les betingelsene her

Del din mening
Anmeldelser (1)
M U S T have!

Dette er mannen min sitt nye favorittleketøy! Perfekt måte å gi ham en blow job på selv når du er langt unna, spicer opp video-leken. Et must for alle i avstandsforhold, men også en pirrende liten overraskelse man kan sende med ham på jobbkonferanse, guttetur eller liknende. Pluss for at den er enkel å bruke, og ikke krever noenrengjøring. Sinful er også råest på pris på alle de fantastiske Tenga-produktene, så jeg bestilte mange for å få gratis frakt, og det er det smarteste jeg har gjort -mannen min ble svært takknemlig ;) Jenter - sliter dere med å holde mannens ønskede tempo når dere runker ham så er både denne og onanieggene til god hjelp, og en sexymåte å ta styringa på. Quickshot er også en ypperlig måte å spice opp bj-en med. Les mer

-
5 5 1
Fordeler

Du vil kanskje også like:

Menu

Kontakt kundeservice

Tlf. +45 70 77 70 70

Åpent inntil kl. 18.00

service@sinful.no