Anmeldelser (0)Lana den andre veienDette er min tredje Flesu, og alle har vært fantastiske på hver sin måte. Hullet her er veldig trangt (som seg hør og bør), men når du først får pikken inn, er det bare å kjøre på. Lana stimulerer veldig bra, og avhengig av humøret ditt kan du ha en lang eller kort økt. Min første fleshy var en Christy Mack Attack, og ladningen fløy veldig fort når du kom inn i det siste kammeret (etter ca 13-14 cm). Min andre fleshy, Madison Ivy's Beyond, tilbyr en fin tur for lange økter, selv om du ikke har nok plass til å nå det siste kammeret med ~ 15 cm. Om flesus generelt: Jeg forstår ikke hvorfor noen klager over vanskeligheten med å vaske. Bare litt skylling og mer Fleshlight vaskevæske. Jeg tror problemet med flesus er tørkeprosessen, som tar relativt lang tid. Slimet etter bruk er også litt ekkelt, men det kan du bli kvitt med maisstivelse. Jeg gikk dumt nok for å kaste Mack Attack i søpla da jeg flyttet, og trodde den ville bli ødelagt :( Hadde nok blitt reddet av maisstivelsesbehandlingen.
Maskinoversatt fra sinful.fi
Bedre enn på filmWankmaster69 - 12. jan. 2022 Jeg har sett mange, mange, mange av Lana Rhoades' filmer på nettet. Og jeg vil si at dette produktet lever opp til forventningene mine. Nå trenger jeg ikke lenger å fantasere om hvordan hennes anale tilgang føles, nå kan jeg føle det selv. Beste kjøpet jeg har gjort i 2021. Min begrunnelse for ikke å gi dette produktet 5 stjerner er at det nå er vanskelig å onanere acapella.
Maskinoversatt fra sinful.dk
VakkerFin kjøttfull. Tett i begynnelsen, men åpner seg litt som hjelper med ideen om analsex, føles imidlertid ikke helt realistisk, men et skritt i riktig retning.
Maskinoversatt fra sinful.se
DrittIkke kjøp dette. Blir irritert over hvor lenge man må holde på. Man må i tillegg dusje etter bruk av glidemiddelet.
Kjennes ikke ut som et rompehull heller. Styr unna!
OKOk produkt, hųyere lyd enn forventet, men generelt bra.
jeg har testetIkke så bra og stimulerende som Elsa Jeans Tasty-modell, men en funksjonell dings uansett. Godt sug og godt grep.