InteressantDet var litt av en opplevelse å bruke denne, men som andre skriver kan det være litt plundrete å låse de første par gangene man prøver, men med litt øvelse går det lett. Det er en ganske unik følelse å ikke kunne røre seg selv da den jo er pakket inn i et "hard case" som faktisk er veldig behagelig å ha på, men så er det jo også de elektriske funksjonene som kan variere mye avhengig av hvordan man bruker den. Den kan lukkes i enden med de to forskjellige gummiduppene som er elektrisk ledende, med disse tror jeg de fleste kan tåle full styrke, men uten disse gummiduppene kan det være en interessant opplevelse hvor ens partner virkelig kan få ens oppmerksomhet.
Maskinoversatt fra sinful.dk
Behagelig opplevelseGanske lett å påføre. Nøkkelen kan noen ganger være vanskelig, hullet må perfekt justeres. Hvis det ikke går raskt, hold deg rolig. God passform som holder alt tett sammen, men litt for trangt mellom ringen og resten, noe som dessverre ikke kan endres og blir smertefullt etter noen timer. (Kun derfor en stjerne mindre.) Jeg bruker ikke dilatoren. De elektriske kriblingene er overraskende, men behagelige. Start med de lave innstillingene. Etter en stund vil du ha mer og høyere. En spennende opplevelse når du er bundet. Denne produsenten lover mye bra å glede seg til.
Maskinoversatt fra sinful.be
Elsk det.Sevanda Nautilus ankom diskret i en eske, pent pakket, den føltes lett men så dyr ut. Jeg prøvde den på, nøkkelsylinderen var en kamp å få i hullet, men etter noen minutter låste jeg den på, det var da jeg måtte ty til instruksjonene. Jeg hadde aldri brukt elektrisitet på denne måten før, så jeg var lettet over å ikke få et støt på full styrke først, siden den nullstiller seg til innstilling 1 av 9. Så er det tre forskjellige moduser av massasje/støt, hver med 9 styrkeinnstillinger.
Min fantasi var å gi min kone nøklene og kontrollpanelet og la henne gjøre sitt verste, men jeg er ikke modig eller dum nok til å gjøre det uten å prøve det først. Uansett, jeg elsker den, den ser maskulin og sikker og veldig sexy ut, den føltes flott men ikke for kraftig i starten. Jeg var litt skuffet, ladet den opp igjen og prøvde den med litt glidemiddel, den var veldig kraftig, nesten for mye, men fantastisk. Etter bare noen få dager er jeg ikke sikker på om den tar en full ladning, men bare etter tre dager har det vært verdt prisen, den er veldig godt gjennomtenkt, passer perfekt, og jeg er veldig imponert. Jeg håper virkelig jeg ikke har ødelagt den fordi jeg elsker den.
Maskinoversatt fra sinful.co.uk