Anmeldelser (0)Dyrt, skuffende og svakt.....Den er alt, alt for dyr, og når den er pakket ut, kan du ikke returnere den for refusjon. Motoren er for svak til å fungere når den føres inn vaginalt og analt. Den er altfor stor til å håndteres alene. Varmedelen varmes opp veldig sakte, og temperaturen kan bare kjennes på håndflaten. Definitivt ikke verdt pengene ...
Maskinoversatt fra sinful.dk
mehJeg tror ikke jeg har hatt en god opplevelse med coobet, da dildoen er for hard for min smak og thrusteren ikke hadde nok kraft. Pluss at fjernkontrollen var på samme frekvens som dørklokken min :D
Maskinoversatt fra sinful.dk
Gir en god stimulansVeldig glatt liten maskin, men den høres anstendig ut og kan ikke byttes til andre dildoer, så du er låst med den som følger med. Men det gir en fantastisk følelse
Maskinoversatt fra sinful.se
Produkt som skal optimaliseresInteressant størrelse, ikke mye lukt til slutt, effektiv sugekopp, men fungerer for bråkete.
Maskinoversatt fra sinful.fr
FantastiskFantastisk elsker det veldig slem og stimulerende alt på en gang brilliant
Maskinoversatt fra sinful.co.uk
Skuffende opplevelse .... motoren for svakSkuffetFar - 8. jun. 2021 Jeg trodde at prisen på 799 kr gjorde at motoren var sterk og vibratoren var fin, men jeg må si at dette var skuffende, fungerer ikke sęrlig bra til anal, motoren har vanskelig for å presse på dildo opp og dildoen er en veldig liten / tynn, hadde vęrt bedre om den var et pa cm stųrre i diamenter.
så prismessig er det et dårlig produkt.
Min nye beste venn!The trap queen - 7. sep. 2020 Fantastisk dildo som kan brukes både med og uten stųt! Bruker den til og med de fleste håndholdte med vibrator og varme og uten stųt ?? men thrusterfunksjonen på den fungerer også VELDIG bra når du tar på deg selv
det er for viltHvis du leter etter den ville anale orgasmen, er dette den du leter etter
til anal nytelseVirkelig et godt produkt som gir mye glede ....
På papiret hųres det ut som en perfekt packer, men i praksis en stor skuffelseVine (23/M) - 19. aug. 2019 Da jeg fųrst hųrte om dette sexleketųyet ble jeg umiddelbart interessert. Hva med en middels stor og spennende dildo som også vibrerer og varmer seg opp selv, med sugekopp og fjernkontroll? Det hųres ut som en drųm. Jeg var imidlertid litt skeptisk da jeg ikke så noen gode anmeldelser og/eller opplevelser av sexleketųyet. "Hvis dette virkelig er det de lover, hvorfor har ingen snakket om det?" tenkte jeg. Imidlertid fascinerte sexleketųyet meg så mye at jeg bestemte meg for å ta risikoen og kjųpe den, og så skrive min egen anmeldelse for andre som er i samme situasjon. Jeg har nå mottatt sexleketųyet og jeg har også testet det, og jeg beklager å meddele at Ass Thruster viste seg å vęre skuffende.
Å montere leketųyet var ekstremt enkelt, og utseendet er upåklagelig. Knappene fungerer som beskrevet i brukermanualen, og alt virket bra til å begynne med. Thruster lager en lav lyd når den er, men det er som forventet. Deretter var det bare å finne et passende sted og teste sexleketųyet.
Vedlegget var enkelt. Sugekoppen er enkel å kontrollere med sving-spaken, og sexleketųyet kan dreies til akkurat den vinkelen du ųnsker. Den fųrste feilen dukket imidlertid opp allerede på dette stadiet: Å få Thruster inn i anus viste seg å vęre vanskelig, da den bevegelige delen av dildoen ikke er låst når den er slått av, så den beveget seg frem og tilbake på en veldig ustų måte, og derfor lykkes ikke tilbaketrekkingen av stangen. Etter å ha vridd litt fikk jeg imidlertid inn dildoen, og den automatiske oppvarmingen fųltes ganske behagelig. Jeg tok fjernkontrollen i hånden og satte på Thrusterens push-funksjon, oh. Det fųrste stųtet, og sexleketųyet falt av veggen med en gang.
Dessverre viste sugekoppen seg å vęre veldig svak, da den ikke kunne holde Thrusteren på plass under bruk. Jeg prųvde flisveggen på toalettet, gulvet i dusjen, lokket på toalettskålen, stolen og nesten alle flater jeg kunne finne i leiligheten min, og sugekoppen lųsnet hver gang etter et par stųt. Det ble heller ikke gjort lettere av at Thruster-motoren ikke er på langt nęr kraftig nok til å skyve dildoen frem og tilbake mens den er inne. Det tar ikke mange stųt fųr motoren begynner å lage en hųy lyd og bevegelsene stopper. Med litt hell kan du få Thruster til å virke igjen hvis du beveger deg litt, men moroa tok slutt hver gang etter veldig kort tid. Dette var ikke på grunn av mangel på glidemiddel, om noe brukte jeg kanskje for mye.
Så det var alt annet enn hyggelig å bruke dette sexleketųyet. Jeg prųvde produktet i mange stillinger for å se om Thruster ville fungere hvor som helst; uten suksess. Thrusterstemplet eller vibrasjonen kan heller ikke slås av direkte med fjernkontrollen. Den kan bare brukes til å starte en funksjon og bytte til neste vibrasjonsmodus. Så etter hvert mislykket forsųk måtte jeg reise meg skuffet opp, ta thrusteren som datt ut i hendene mine, slå av funksjonene individuelt ved å trykke på knapper, og til slutt feste sexleketųyet til en annen overflate. Sexleketųyet har tydeligvis ikke blitt testet nok, og det fungerer virkelig ikke som annonsert. Varmefunksjonen er imidlertid fortsatt fin, og dildoen kan fortsatt brukes (om enn litt vanskeligere) som en vanlig vibrator. Stųrrelsen og designet på dildoen er bra, men det at sugekoppen og motoren ikke fungerer som det skal vil ųdelegge sexleketųyet og kan derfor ikke brukes etter hensikten.
FORDELER:
-Stilig design og behagelig materiale
-Lengen på dildoen er passende 15,2cm
- Automatisk oppvarming flott
-Vibrasjon passe sterk
ULEMPER:
- Sugekoppen er svęrt dårlig og holder ikke sexleketųyet på plass under bruk
- Motoren er for svak til å dytte dildoen inn
- Fjernkontroll ikke ferdigstilt (funksjoner mangler, kan ikke slås av med kontrolleren)
-Sexleketųyet kan ikke brukes som annonsert på grunn av sugekoppen og motorens ineffektivitet
KARAKTER:
2/10. Stor skuffelse. Jeg vil ikke anbefale dette sexelektųyet til noen som ville vęrt interessert i å kjųpe den nettopp på grunn av push-funksjonen og sugekoppen. Her får du en automatisk varmende mellomstor dildo med moderat vibrasjon. Den store motoren gjųr det imidlertid vanskelig å bruke sexleketetųyet til dette formålet.