Anmeldelser (0)Highly recommendedVed ikke hvad betyder - 24. may. 2026 Godt for personer med erektil dysfunksjon
Moro med klokke, eller kanskje ikke. Klokkefunksjonen er verdiløs. Mye styr for å få av folien på batteriet, og den sitter også dårlig fast i holderen. Den ekstra verdien av turboen er minimal.
Pleie og emballasje er utmerket.
Deilig stykke leketøy det er noe som fungerer med armbåndet er det enklere å styre deilige utløsninger
En god vibrator med ulike hastigheter og vibrasjonsmønstre. Selv foretrekker jeg den vanlige (et konstant summende).
Produktet lager en del lyd, men ingenting som plager meg.
Den kan være litt vanskelig å treffe riktig med, men når den først gjør det, fungerer den bra!
Hvis du skal kjøpe, anbefaler jeg 10/10 å kjøpe modellen med medfølgende fjernkontroll. Det å slippe å styre med selve vibratoren er det som løfter den til neste nivå!
Den er så fin!
Uovertruffen ved medisinske problemer Kjøpte en ny siden den gamle ga opp etter fire år. Prøvde først to andre, Satisfyer Men Wand og Lovense Gush, men ingen av dem kan måle seg med Octopuss. Har en gammel stråleskade i bekkennervene og da trengs det kraftig stimulans, noe man lett får i turbolaget. Andre "finesser" som fjernkontroll og ulike stimuleringsmønstre tilfører ingen verdi.
Fra avslappet til fornøyd Morsom liten sak. Det spiller ingen rolle om du er hard eller myk, denne tingen får deg opp på null komma niks, og når vibroplaten er på riktig sted, er det bare å la den gjøre jobben. Jeg har ikke så mye erfaring med vibratorer fra før, men denne fikk gode skussmål, så jeg tenkte "hva faen, jeg prøver den". Og den fungerer faktisk. Jeg gjorde det første forsøket slapt, og det tok ikke mange minuttene før jeg kom. Turbofunksjonen er veldig fin. Når jeg er nær, trykker jeg på turboknappen, og da går det fort. Den er imidlertid litt for tung så den holder seg ikke helt på plass av seg selv når det begynner å rykke i pikken, så et slags bånd rundt letter hvis du vil ha den helt håndfri. Selv skulle jeg gjerne sett at den var litt strammere, men med litt oppfinnsomhet lar det meste seg løse. Og fjernkontrollen er prikken over i-en, alle funksjonene er under tommelen, så alt du trenger å gjøre er å nyte.
bra enhet, litt høyt, frihånd kan fungere etter litt lengre tid, men generelt braalter bock - 24. apr. 2023 god enhet , enkel å bruke , frihånd til orgasme litt tung , men med lengre håndtering og tilvenning mulig , bare litt høyt , men ellers bra , selvfølgelig erstatter ikke en ekte kvinnelig vagina !
Jeg kjøpte den som en gave til mannen min for å øke allsidigheten i aktivitetene hans. Garanterte orgasmer. Litt vanskelig å bruke. Det tok litt tid å forstå hvilken knapp du skulle trykke på til enhver tid. Sterke vibrasjoner. Minus den høye driftsstøyen.
Superbra vibratorSuper godt til produkt når man har erektil dysfunktion - 25. jun. 2022 Uunnværlig, jeg har brukt dette produktet i flere år nå og forteller gjerne andre rådgivere om hvor bra dette produktet er. Fungerer bra for meg
Virker meget bra sammen med partneren.Den Gode Gammle - 15. mar. 2022 Virker meget bra sammen med partneren. Her anbefales Hot Octopuss Pulse Solo Lux Penisvibrator.
Flott produkt, anbefales på det sterkeste, kan få deg til å komme i noen gode sprutorgasmer, men veldig bråkete og ladefunksjonen er MEGA dårlig ... svak magnet, og ingen måte å se om den lades, mega irriterende
For et produkt som skal være av høy kvalitet og god evne, er jeg skuffet. Gummien er av lav kvalitet og vanskelig å holde ren og desinfisere. Vibrasjonene er fine, men er så harde at det kan være vanskelig å korrigere for. Og dette er definitivt første gang jeg har slitt av huden med ren vibrasjon, ved moderat bruk. Den burde nok ha gjennomgått mer kvalitetssikring før den ble sluppet på markedet.
Når du har problemer med erektil dysfunksjon, er denne enheten uunnværlig. Det gir meg en fantastisk utløsning hver gang, og jeg kunne ikke klart meg uten dette apparatet. Det burde ikke være tabu å snakke om det når det har en så fantastisk effekt. Produktet overgår faktisk forventningene mine. Takk til Sinful for den positive håndteringen av klagen min. Jeg fikk raskt tilsendt et nytt apparat, da det gamle fortsatt var under garanti.
Føles fantastisk. Og du kan eksperimentere mye med produktet, som også kan brukes i badekaret. Den er imidlertid litt tung, så det er vanskelig å få den til å holde seg på plass når man går. Men ved riktig bruk er det et fantastisk produkt.
Kjempe maskin, eneste er vel lyden som er nokså høy. Men mtp viberasjonene er det forståelig,
Fungerer helt fantastisk. Videre ųker det potensen de påfųlgende dagene. Vi er i hvert fall fornųyd med det her i husstanden vår.
Super fine varierende vibrasjoner, stimulerer godt, veldig fint med de mange vibrasjonsmųnstrene. Enkel å betjene, men litt tung og vanskelig å holde når man går rundt med den, fungerer best sittende eller liggende. Dårlig ladesystem.
Jeg har nå prųvd denne vibratoren en rekke ganger og hatt mange gode stunder med den
Den gjųr en veldig god jobb ettersom du virkelig kan få håndfrie orgasmer med dette produktet
Jeg liker at den har en fjernkontroll som er trådlųs og er som et armbåndsur slik at du ikke trenger å lete etter den
Som med mange ting er det fordeler og ulemper, og det er det samme med dette produktet selv om det er veldig fint å bruke
Jeg synes lyden er litt for hųyt dessverre og skulle gjerne hatt et produkt som er litt roligere.
Den er litt for tung og selv om min er ganske stor, har den vanskelig for å holde seg der du vil ha den på grunn av vekten og passformen som ikke er helt 100%, så det er litt mer å utvikle selv om det er et deilig og fint produkt allerede
Jeg gledet meg til å komme hjem Dette var kanskje det leketøyet jeg hadde gledet meg mest til, og da jeg endelig hentet pakken fra automaten, tok jeg straks en prøvetur på butikkens parkeringsplass. Heldigvis for meg var leketøyet forhåndsinnstilt, så jeg startet med en liten test på laveste innstilling for å se om jeg tålte vibrasjonene med fjernkontrollen i hånden og pulsatoren i buksa på hjemturen. I løpet av turen gikk jeg gjennom de forskjellige rytmene, hvorav den mest effektive definitivt er den jevne vibrasjonen. I lyskrysset våget jeg å prøve turboen en stund, og den går av, men jeg turte likevel. Historien kunne fortsette, men jeg går videre til de eneste minusene jeg fant: 1. Ladingen varer ikke lenge nok (relativt, fordi ladingen varer de lovede 30-40 minuttene, men vibrasjonene ville vare mye lenger i løpet av dagen). 2. Den vibrasjonsgenererende trykkplaten ser ut til å kreve et lite mottrykk for å fungere, så hvis pikken ikke er helt på linje / i festtilstand, vil ikke platen begynne å vibrere i alle rytmer -> fungerer ikke så bra som man håper i mannlige fjernkontrollorgasmespill. Å ja, du bruker ikke dette i hemmelighet, det er en så høy ting.
Den beste håndfrie vibratoren du kan få tak i Som tittelen tilsier, er jeg veldig fornųyd. Kraftige vibrasjoner, et godt grep og en faktisk fjernkontroll i form av "klokken" gjųr dette til det beste solo-produktet jeg har brukt.
Du bestemmer selv hvordan du vil bruke det. Du kan velge mellom kraftige vibrasjoner eller et mer lavmęlt vibrasjonsmųnster som sakte men sikkert gir deg orgasme.
Anbefales sterkt
Ikke bra i det hele tatt, føles ikke som det lover, så bruk pengene på noe annet, veldig misfornøyd med kjøpet.
Jeg får det ikke til å fungere som tiltenkt, det er ikke behagelig i det hele tatt... veldig misfornøyd med kjøpet.
En subtil skuffelseKerkko/Kerkkis - 29. aug. 2020 Enheten er overraskende klumpete og tung. Den er imidlertid kompakt og av god kvalitet. Fargealternativene var en stor skuffelse, og apparatet mangler vibrasjoner som gradvis stiger og synker. Dette er den typen vibrasjoner som jeg vanligvis synes er best. Først trodde jeg at volum ned-funksjonen ikke fungerte på enheten, siden det ikke ga noe resultat å trykke på knappen. Etter hvert innså jeg at enheten allerede var på lavest mulig effekt. For noen "entusiaster", hvis dingser allerede er godt hornede, er en slik hardere vibrasjon sannsynligvis i orden ;) Knappene er noe tunge og antallet av dem gjør det ganske forvirrende å vite hva som skjer hvor. Armbåndet hjelper ganske mye her, da du kan huske rekkefølgen på knappene veldig raskt. Jeg lurer på hvorfor disse apparatene alltid krever at du holder knappene nede lenge for å slå apparatet av og på? Apparatet får tross alt selv en slapp enhet i gang ganske raskt. Det er heller ingen vits i å kjempe mot apparatet. Den gjør jobben selv om du tvinger den til det.
En flott gadget for onani, spesielt med en glidebryter. Gode turer for kukene, enda bedre med turboinnstillingen. Med dette, når du trekker vibber helt ned i pikken din, er gleden garantert.
Vel, nå har jeg prøvd en enhet som hva trenger du en kvinne for???? Vel, en spøk er en spøk, og det er en klitorisakselerator for kvinner, slik at et par bare kan ligge ved siden av hverandre uten å gjøre noe med hverandre og likevel få topp orgasmer. Etterlater mer tid til mental velvære mens utstyret tar seg av den fysiske siden!!! Takk for begge disse sprøytene!!!
Etter å ha hatt flere dårlige opplevelser med Hot octopuss III er det en verden av forskjell med denne. Man blir bedre stimulert av denne modellen. Kan holde den gående lengre og dermed nyte den fantastiske opplevelsen av å få en sprøyteorgasme. Må venne meg til å bruke den nye teknologien med armbåndet og de forskjellige funksjonene når man har hånden fri til å gjøre andre ting. Håper jeg fortsetter med å bli gladere for den men absolutt et godt produkt som heller ikke støyer så mye. Vil gjerne anbefale andre som sliter med erektil dysfunksjon å bruke denne modellen og dermed unngå potenspillene. Den fikser alt og man kan slappe av imens og nyte det fullt ut.