Anmeldelser (0)Litt i største laget for det jeg hadde tenkt å bruke den til. Ganske stillegående, men jeg skulle gjerne hatt en som var enda stillere. Til gjengjeld er det utrolig irriterende at den IKKE har sin egen støpsel for lading i et diskret hjørne, men må kobles til en USB-port, som jeg ikke har mange av.
Når jeg bruker den som den er designet for, har den ikke stor effekt for meg. Delen som skal stimulere klitoris har ikke stor effekt. Jeg endte opp med å "snu den" for å kunne kjenne noe.
Jeg forstår ikke om det bare er meg eller om det er produktet, men hvordan kan jeg komme hvis den delen som stimulerer klitoris knapt vibrerer? Jeg aner ikke om det er slik med alle kaniner, men siden motoren sitter i midten, beveger den delen som er på klitoris, der den trengs mest, seg knapt. Så tror jeg ikke den sitter helt riktig der heller, jeg vet ikke om den er litt for kort.
Godt produkt i flott design.
Den fikk gode skussmål, så jeg kjøpte den, men kona likte den ikke. Hun sa at den var vanskelig å jobbe med
For en skuffelse! Vibratoren er ellers fin og ganske stille. Men den skuffet meg virkelig. Dessverre! Rabbit-delen fungerer ikke ordentlig i det hele tatt.
Det føles som om jeg får støt når jeg bruker den. Den er så fin å se på, fin å ta på, enkel å bruke og veldig stillegående. Men vibrasjonene er direkte ubehagelige!
Et definitivt "must" for enslige kvinner og kvinner med "partner" Suverent produkt i denne prisklassen..
Har nettopp kjųpt dette produktet og må dessverre si at det er riktig for sųpla ... Jeg måtte bytte ut Jessica Rabbit og la meg lokke av dette prisvinnende tilbudet. Men det skulle jeg aldri ha gjort! Det kan ikke engang få meg NĘRKE et klimaks. Prųv og prųv igjen, og det var penger rett ut av vinduet. Det er det verste kjųpet jeg noen gang har gjort :-(
Fornyelsepensionisterne - 28. oct. 2020 Det var vårt fųrste kjųp, og vi ble positivt overrasket. vi liker å bruke vibratoren, og den har brakt oss enda nęrmere hverandre.
Liten myk og varm vibrator med mye kraft. Flott at du kan ta den i dusjen, og for en vill orgasme den kan gi. Den eneste ulempen med den er at den har en ganske ugreit ladefunksjon, men jeg kan absolutt anbefale dette produktet. Det er en himmelsk nytelse.
Våt avtalefroeken JM - 24. oct. 2020 Hvis du drømmer om en våt og intens kveld med deg selv, er denne vakre lilla kaninen din nye beste venn! Satisfyer Vibes Magic Bunny Vibrator slår tungt og surrer dypt, men stille, den er ikke veldig tykk, noe som betyr at de av oss med litt strammere vaginaer fortsatt synes det er attraktivt å leke og utforske oss selv. Kjøp den her og bli mange orgasmer rikere.
God kvalitet og opplevelse Siden det er min første, var jeg litt skeptisk til hva jeg skulle velge, så jeg valgte silikon for at den ikke skulle være hard. Den er deilig myk i kvaliteten, og den ekstra kulen gjør hele opplevelsen dobbelt så frekk. Jeg vil absolutt anbefale den til andre.
Den beste jeg har prøvd, gjør det den skal og litt til.
Kraftige vibrasjoner og mange spennende pulsvariasjoner! Lager dog litt lyd.
Top karakter fra meg
Det beste leketøyet jeg har. Jeg har aldri opplevd så intense orgasmer før. Materialet er deilig, det har et godt utvalg av vibrasjoner, det bråker ikke, det er et stort pluss at det er vanntett, da jeg spesielt synes det er flott å ha i dusjen. Tenk hva du kan få for så lite penger - mitt beste kjøp hittil.
Helt perfekt for meg, likte den veldig godt. Perfekt uten batteri. Fin og enkel.