Rask og diskret levering
Fri frakt ved kjøp over 799 kr
  • Rask og diskret levering
  • Fri frakt ved kjøp over 799 kr
  • Crystal Jellies Jr Double Dong 30 cm var 1
  • Crystal Jellies Jr Double Dong 30 cm 1

Crystal Jellies Jr Double Dong 30 cm

279,00 kr

Inkl. mva.

Relaterte produkter
Sinful Aqua Vannbasert Glidemiddel 100 ml
109,00 kr
Inkl. mva.
Sinful Clean Sexleketøysrens 100 ml
109,00 kr
Inkl. mva.
Velg farge:
På lager

Levering: 2-5 hverdager

Vi tilbyr

Fri frakt - på alle bestillinger over 799 kr

Crystal Jellies Jr Double Dong er en 30 cm lang dildo, som kan brukes med begge ender. Dermed kan du nyte dildoen enten alene, eller sammen med partneren din. Dildoen er laget i antibakterielt Sil-A-Gel materiale, som er veldig fleksibelt og behagelig i bruk. Vi anbefaler at du alltid bruker et vannbasert glidemiddel for å få den beste opplevelse. Dobbeldildoen har en realistisk form med et tydelig hode og blodårer på overflaten, som gir deg ekstra stimulasjon når du beveger dildoen.

Produkt vekt (g)345
Full lengde (cm)30
Innførbar lengde (cm)30
Diameter (cm)3.7
PrimærmaterialePVC
FargeKlar
Anbefalt glidemiddelVannbasert
Språk på emballasjeEngelsk
SKU14553
ProduktsikkerhetSe produktinformasjon
0.0
Basert på 0 anmeldelser
5
4
3
2
1
Sammendrag av anmeldelser
Kundene synes det myke materialet er ekstra behagelig og fremhever den gode følelsen og den gode kvaliteten. En kunde sier også at produktet er svært brukervennlig og enkelt å bruke, noe som gjør opplevelsen enda bedre.Kundeanmeldelser:
Materiale
Fornøyd
Høy kvalitet
i
Anmeldelser (0)
Topper
Blyg viol - 2. nov. 2023
Det fungerer godt
Kjøp bekreftet
Dildo
Mikael - 13. may. 2023
Dobbel dildo fin for egen lek eller for 2 kvinner fleksibel og fin kunne vært litt lengre
Kjøp bekreftet
Fornøyd
SkodaLabia - 3. apr. 2022
Veldig fin og myk dildo som absolutt gjør jobben. Den eneste ulempen er at den trekker til seg ekstremt mye lo/hår. Men selve produktet er veldig behagelig!
Kjøp bekreftet
Ding dong
Thomas Clausen - 9. feb. 2022
3 stjerner.
Kjøp bekreftet
Ok på alle måter
Naisoletettu - 6. jan. 2021
Myk, behagelig å ta på. Holdt seg lett i hånden. Stųrrelse medium.
Kjøp bekreftet
Så myk!
Oolalaa - 29. aug. 2020
Den mykeste dildoen jeg har kommet over så langt. Fantastisk fleksibel, på størrelse med en suppeboks. Føles veldig myk inni, glir som en drøm og er lett å vaske. 9/10, full pott for denne!
Kjøp bekreftet
Stinker av parfyme
Alexander - 29. feb. 2020
Den har en veldig sterk, parfymeaktig lukt som ikke går vekk selv om du prųver å vaske og rengjųre den. Jeg gjorde den feilen å legge den (i en egen pose) i boksen min med andre sexleketųy, og nå lukter alt i boksen likt. Forhåpentligvis forsvinner lukten med tiden. Jeg anbefaler ikke denne dildoen hvis du ikke vil at alt som er oppbevart i nęrheten skal begynne å stinke.
Kjøp bekreftet
Bare nei
kongen - 14. aug. 2019
Det stinker som en hel kjemifabrikk. Kjųpte den fordi de tidligere Jelly-produktene ikke har luktet, men denne er virkelig dårlig. Puh.
Kjøp bekreftet
Veldig bra
Kristianbakk - 27. jul. 2019
Den er supergod, og den er så fin og myk, og glatt. Men etter kanskje 3–4 måneder er materialet ferdig og du kan kaste det ut fordi det begynner å flasse av. Men til den prisen er det 110% verdt det.
Kjøp bekreftet
Veldig bøyelig!!
- - 5. jan. 2018
Får akkurat det man håper på når man kjøper denne. Må si jeg ble overrasket over hvor lett den kan bøyes. Veldig fornøyd!
Kjøp bekreftet