Anmeldelser (0)«Verdt hver eneste centimeter» eller noe sånt er Vixens slagord, og de har helt rett! Ja, leketøyene deres ligger i den dyrere enden, men tro meg, de er verdt hver eneste krone. Jeg har tre av dildoene deres og skal skrive en anmeldelse av dem alle som mann. Felles for dem alle er materialet, som er fast inni og deilig mykt utenpå. De har imidlertid en tendens til å bøye seg og gli ut under de kraftigste orgasmene, noe som kan være litt irriterende. Jeg bruker dem på en maskin.
Johnny er min personlige favoritt. Jeg liker vanligvis ekstra store dildoer, men Johnny har noe de andre ikke har. Han er ikke for tykk til at mine mange, mange orgasmer blir hindret når alle musklene mine trekker seg sammen mens han insisterende glir målbevisst mot p-punktet mitt. Det er han som får meg til å snakke i tunger og få tics, mens hele kroppen rister og dirrer. Hver gang! Det eneste minuset, og det er et veldig lite minus, er at jeg gjerne skulle ønske han var 1–2 cm lengre og at årene på skaftet var litt mer markerte, men det er en så liten ting at det nesten ikke er verdt å nevne.
Når du av og til trenger noe over gjennomsnittet.Vaping Suzy - 8. may. 2026 Å være gift med herr Gjennomsnitt gjør at jeg noen ganger ønsker noe større. Johnny gjør jobben for meg – han har nok lengde og en fantastisk fylde som strekker meg akkurat slik jeg ønsker. Den føles faktisk veldig realistisk, spesielt når den varmes opp i varmt vann før bruk. Denne gangen tok jeg den svarte.
Herlig myk og deilig fast, den doble tettheten gjør at jeg aldri vil ha noe annet igjen!
Overraskelsen som ble en suksess Jeg kjøpte Vixskin Johnny 19 cm som en overraskelse til min kone. Jeg ønsket å finne noe som føltes både luksuriøst og realistisk – og denne overgikk virkelig forventningene!
For det første – kvaliteten er helt utrolig. Den myke Vixskin-silikonen føles nesten identisk med ekte hud, og selve dildoen har en fin tyngde og struktur som gjør den behagelig å bruke. Min kone ble umiddelbart imponert over hvor naturtro den ser ut og hvor god den føles.
Størrelsen er solid men ikke overdreven – perfekt for den som ønsker litt mer fylde uten at det blir ubehagelig. Hun elsker hvordan den føles både ved langsom og dyp stimulans, og vi har hatt så mange morsomme øyeblikk siden vi begynte å bruke den.
Anbefaler sterkt til alle som ønsker kvalitet og en realistisk dildo i en passende størrelse!
Utmerket kvalitet, raskt levert i en diskret pakke, min kone setter pris på det. Jeg kjøpte dette leketøyet for å gi min kone nye opplevelser. Hun har også Vixen Goodfella. Det myke materialet, den realistiske følelsen og det faktum at den ikke er kald, gjør disse lekene veldig behagelige å bruke. Denne er mye større. Men med litt forspill, litt glidemiddel og litt forsiktighet i starten får hun raskt orgasme. Det er herlig å se og høre. Jeg vil anbefale det. Det eneste negative jeg vil si er at den selges uten oppbevaringspose i sateng. Jeg kjøpte den separat. Singulière-leveransen var perfekt. Rask og diskret. Takk skal du ha
Som om Buck og Bandit hadde en stor sønn.Christian - 25. sep. 2022 Johnny er en annen flott dildo fra Vixen. Den ligger midt mellom Buck og Bandit i størrelse og form, men den er mykere og mer fleksibel enn begge - på godt og vondt. Dette gjør den litt mer komfortabel enn Buck, men det betyr også at den lett sklir ut. Jeg har bare prøvd den i forbindelse med pegging. Her var den både litt for stor og litt for myk. Jeg er sikker på at den vil fungere bedre hvis jeg får styre den selv.
Mmm...Kristiina - 22. aug. 2022 En veldig behagelig og autentisk følelse. Spennende design. Den aller beste falske kuken!
Gir en naturtro fųlelse da materialet er veldig fint. Den er elastisk, medgjųrlig og lukter lite (noe som er et stort pluss). En ulempe er posen som kan vęre i veien avhengig av hvordan du bruker den, men jeg forstår formålet med tanke på tyngdeloven.
Virkelig bra, men litt dyrt.
Fyller godt opp.