Anmeldelser (0)God valuta for pengeneFungerer veldig bra i nybegynnerhopp. Når og treffer hele veien. Kunne vært litt mer stilistisk på tuppen av oksen. Selv om disse vibbene allerede er høye nok.
Maskinoversatt fra sinful.fi
HmmmmSynes den er vanskelig å holde, selv som nybegynner. Ikke de ville vibrasjonene og treffer ikke helt der den skal - jeg tror vi alle er forskjellige, så det er helt sikkert noen som får mer ut av den enn jeg gjør
Maskinoversatt fra sinful.dk
LitenFor liten, sklir ut, ellers veldig bra/behagelig å sette inn.
Maskinoversatt fra sinful.se
Frekk anvendig leksak.En god leksak med kjempe herlig materiale. Kom "fort på plass" med sinful anal glidekrem, trenger nok et Par gangers bruk for å bli kjent med leketøyet og seg selv, snill og ikke altfor "tykk" så den er ikke vond til en nybegynner.
Rister godt :)Dette er det minste medlemmet i Rocks Off-serien, men den er veldig kraftig. Jeg begynte med denne, og ja, jeg kan kjenne i lukkemuskelen og perineum at det er noe stivt og vibrerende inni :) Det føles veldig fint og legger mye press på perineum. Negativt er det faktum at dette egentlig ikke holder seg inne, hvis du tar hånden bort fra bunnen av enheten så søler det ut av seg selv. Dette kan selvfølgelig skyldes anatomi, vi er alle litt forskjellige. Jeg anbefaler på det sterkeste til alle analsexutøvere og nybegynnere!
Maskinoversatt fra sinful.fi
Lett, men liten- For min del var den litt for liten i bunnen der den skal sitte. Den glir litt for lett ut. Vibrasjonene er litt for svake. Lyder litt for mye i forhold til hvordan den vibrerer + Enkel å sette inn. Stilig design og når vibrasjonene når ut, er den fantastisk behagelig. Den er verdt å prøve. Imidlertid ville jeg kjøpt en litt større hvis jeg er vant til stimulering av denne typen.
Maskinoversatt fra sinful.se
Liten og svak.Norrlänning - 27. mar. 2015 Som nybegynner til denne typen stimuli har produktet en rimelig størrelse og god design. Vibrasjonene er imidlertid svake selv på høyeste innstilling, og personlig er produktet ikke effektivt uten andre samtidige stimuli. Vibratoren ser ut til å være enkel å rengjøre, men ser ikke ut til å få den fin og ren til tross for midlene som er beregnet på sexleketøy eller etter å ha fulgt trinnene i manualen.
Maskinoversatt fra sinful.se
Et godt kjųp og definitivt verdt opplevelsenNybegynderen - 5. dec. 2013 Generelt et produktet egnet for nybegynnere. Kvaliteten og designet i seg selv er nydelig og behagelig.
Som med alle sexleketųy, må du bare sette deg inn i hvordan det skal brukes. Her kunne en beskrivelse av hvordan «Naugthy Boy» skal sitte, og hvilken «feeling» man kan forvente når den sitter skikkelig, vęrt bedre. Derfor krever det at du bare prųver et par ganger fųr den ultimate opplevelsen oppnås. På den annen side er den veldig enkel å bruke og det er lett å bytte mellom de forskjellige vibrasjonsnivåene.
Men når du har prųvd den noen ganger, får du teket på det. Det gir helt klart en mye sterkere orgasme og det er et godt produkt for de som vil kaste seg ut i prostatamassasje. Det anbefales sterkt å prųve.
Jeg er fan!Vi har lenge snakket om at vi gjerne ville utvide horisonten og prųve med noen leker. Vi er nybegynnere og siden det er litt av en jungel å bevege seg ut i, prųvde vi med denne lille karen.
Utseende: ganske nydelig å se på.
Vibrasjoner: Vibrasjonene er veldig kraftige, jeg vil nesten si for kraftig. Det kan bli litt voldsomt, spesielt når den kun kan settes til én "hastighet". Men vibrasjonene er raske og hele utstyret vibrerer med.
Jeg vet ikke om det kan fungere på egenhånd, men jeg tror ikke du kan unngå å måtte stimulere penis i tillegg. Glidemiddel er et must.
It plays for meUten mye erfaring i prostataområdet, satte jeg i gang for å finne en vibrator som ikke var for stor. Det ble da denne
Når du bare finner den rette posisjonen, sitter den som den skal, og den ene ganske kraftige vibrasjonen er mer enn nok til å få meg til den syvende himmel.
Kjųp, kjųp, kjųp!