Anmeldelser (0)TOP, men blir for flytende i denne varmen
Jeg lette etter et glidemiddel som skulle vare lenge uten å tørke ut eller bli klissete. Dette fungerer og levde opp til forventningene mine.
Deilig følelse, fornuftig pris Virkelig deilig følelse uten å være klissete eller rennende.
Holder det godt smurt og til en veldig rimelig pris.
Absolutt ingen hudirritasjon, produktet skylles lett av etter bruk
GlidemiddelAktiivinen - 27. sep. 2025 Ganske bra glidemiddel til prisen
Fungerer som den er ment, helt ok. Selv synes jeg det er litt styr med at det stadig går tørt med disse vannbaserte midlene. Silikon eller god gammeldags Johnsons babyolje er mye bedre og så får man bare ta vaskejobben etterpå så ikke utstyret (leketøyet) går i stykker
Fungerer bra. Vannløselig, egnet for bruk med leker. Ingen ekstra duft og etterlater ikke klissete rester. Fin tillegg hvis kona vil gi en håndbehandling.
Fantastisk produkt.
Rask og diskret levering.
Bestiller gjerne igjen.
BjeffGigaKoala - 26. jan. 2025 Gjør jobben men ikke særlig lenge, mindre enn den jeg hadde før.
Brukes med gummi. Bra luktfri produkt, men må definitivt påføres ganske ofte når den brukes med gummi.
Kunne vært litt tjukkere i konsistensen, men alt i alt mye glid for pengene.
oppleve sammensamen ervaren - 26. aug. 2023 Produktet har gode glideegenskaper, og kan brukes både til leker og til vanlig bruk. Anbefales på grunn av tilstrekkelig langvarig effekt uten å måtte bruke store mengder.
Fungerte bra det første halve minuttet, men smøremiddelet tørket raskt og gliden forsvant raskt. Raskere enn med andre glidemidler jeg har prøvd.
Dette er andre gang jeg har kjøpt dette merket, så jeg er ekstremt fornøyd med produktet
GlideDårlig efter min mening - 19. may. 2023 Det er et litt oljeaktig smøremiddel.
Bra. Anbefales på det sterkeste
Hurtig smøremiddel for en stund ... Jao et glidemiddel som fungerer bra om man bruker det direkte, men ikke om man holder det opp og da var jeg kanskje ikke 100% kompatibel med det umiddelbart etter barbering av intimområdet da det oppstod varmeutslett og mindre kløe etter! :-(
Den er ok, ikke den beste, men heller ikke den verste. Kjøpt på salg, og det var greit.
Anbefales på det sterkeste!Missekatten - 5. feb. 2023 Kjæresten min og jeg har hatt glede av å bruke dette smøremiddelet, det fungerer som det skal! Anbefales på det sterkeste!
Jeg vil si at det er et godkjent produkt, men det klistrer seg etter en stund. Men ellers et godt smøremiddel, det glir gjennom
Superfin, den gjør akkurat det den skal...! Dette smøremiddelet er veldig fint, og det gjør akkurat det det skal gjøre...! uten bivirkninger (!) så for meg kunne det ikke vært bedre ... men det kunne vært litt større, f.eks. 300 ml.
Uten tilsetningsstoffer er det OK.Anette Sjöbeg - 5. jan. 2023 Vannbasert smøremiddel uten tilsetningsstoffer. Helt OK!
Enkel å bruke, og når den er på tilbud, kjøper vi alltid mye, så den anbefales på det sterkeste.
Fungerer bra. Litt tykkere i konsistensen enn de vi har brukt tidligere, men det er ikke negativt i seg selv. Jeg føler at man beholder litt mer friksjon med dette smøremiddelet, noe som opprettholder mer av følelsen. Stort pluss for stor emballasje, det er ikke noe kjedeligere enn når glidemiddelet tar slutt når man er på sitt beste :)
Veldig bra, trenger ikke mye om gangen
Vi føler at dette smøremiddelet blir "tørt" raskt, det blir også klønete. Ville nok kjøpt en dyrere. Gliden er god i begynnelsen uansett.
superbra glidemiddel, godt kjøp
Gliden er fin, hvis du bruker den sammen med et sexleketøy, forsvinner gliden på en eller annen måte.
Flott glidemiddel for første gang Jeg kjøpte denne som jeg ønsket å eksperimentere med anal leker for første gang, og det har vært generelt bra. Litt prikkende / stikkende følelse på kjønnsleppene, men det forsvinner raskt og er bare fordi jeg er veldig følsom. Generelt en god verdi glidemiddel
God pris for et godt produkt!
Oppfyller sin funksjon. Tørker kanskje litt for mye og man må ta ganske mye. Lett å vaske av.
Vel verdt pengeneDen legesyge - 9. aug. 2022 Kremen er enkel å bruke og er en lett krem som er lett å smøre ut.
Lukter ikke sjenerende, setter ikke flekker og etterlater ingen ubehagelig følelse på huden. Glattheten holder seg lenge, selv under lengre aktiviteter. Jeg kjøpte produktet på salg, men normalprisen er fortsatt et røverkjøp. Jeg ville kjøpt igjen!
Fungerer slik jeg ønsket. Gud...
Veldig fin, nøytral duft og fungerer godt til anale ting.
Leve opp til forventningene Fungerer som den skal, og brukes flittig
Veldig fornøyd med denne.
Utmerket valuta for pengene Et veldig funksjonelt skyvehjelpemiddel. Jeg anbefaler
Godt og rimelig smøremiddelDominantGent - 4. mar. 2022 Det fungerer perfekt for vår lek. Både med leker, vaginalt og analt. Det er også rimelig sammenlignet med literprisen på dette og andre produkter.
Veldig god glidCallenavn - 23. feb. 2022 Akkurat som forventet
Fungerer som den skal og har god holdbarhet
Testet med en rett bastard og fungerte bra på anal. Glatt en god stund
Det er veldig godt, men du må være forsiktig med hvor mye du tar. For mye, og det blir veldig klebrig.
Helt ok glidemiddel både til anal og vaginal lek. Stor forpakning til grei pris.
God og effektiv, ikke fettete som silikonbaserte smøremidler.
Dette har blitt kjøpt før og vil bli kjøpt igjen, så mye at det nå er i en pumpeflaske for lettere tilgang.
God glid i forhold til prisen. Har prøvd ut forskjellige merker glidemiddelnoppigjennom, men kommer som regel tilbake til denne. Gjør akkurat det den sier, gir god glid. Har blitt brukt under ulike forhold og funker like godt i dusjen som i senga.
Den er fin og tynn, perfekt til leker og lett å få av hendene, og den er ikke fet.
gir deg glid dentestkanin - 24. nov. 2021 Fikk glid til innføring, så den lever opp til forventningene. Har ingenting negativt å si om den, så alt i alt veldig bra - men det vil alltid være rom for å forbedre oppskriften, så 4/5.
Baseks Aqua Glide Vannbasert glidemiddel 200 ml Den glir godt.
SuperbraSusanne Nielsen - 14. nov. 2021 Den fungerer utmerket og varer veldig lenge.
FornøydMichaGirl - 10. nov. 2021 Denne er god til normal vaginal bruk, mellomtynn konsistens. Vaskes lett vekk.
Funker greit, men synes det tørker ut veldig fort.
Flott produkt for sport i 2KalundborgFyr - 26. oct. 2021 Det er en virkelig god glidemiddel, og Sinful skal ha takk for den gode prisen på denne glidemiddelet, som er bedre enn dyrere glidemidler du kan kjøpe andre steder. Det er en vinn-vinn-situasjon for alle.
SmøremidlerVattenbaserat glidmedlen - 18. oct. 2021 Enkel å bruke og setter ikke flekker
Den vannbaserte glidevæsken er ideell for lek med voksne. Sklisikker, smører ikke og er enkel å vaske.
Fungerer optimalt, på alle måter. Luktfri og smakfri, lett å vaske bort. Drøy i bruk.
Smøremiddelet fungerer utmerket, varer lenge sammenlignet med andre som henger sammen. Anbefales
SmøremidlerAlexander kristensen - 19. sep. 2021 Fungerer akkurat som et smøremiddel skal
Kraftig og god vibrator for mindre penger! God leveringstid
Jeg har vært litt skeptisk ,generelt, på å bruke glidemiddel, pga. at jeg har vært, og er, ofte plaget med gjentatte urinveisinfeksjoner. Har dette kronisk. Fikk ingen plager av dette glidemiddelet, hurra :) Det er drøyt i bruk og luktfritt.
Svir ikke fiffi av dette, forstyrrer ikke ph-verdien og gir et fint glid.
Anbefales på det sterkeste, det fungerer veldig bra, selv om jeg bare har prøvd det analt.
Fantastisk, fantastisk, fantastisk Det er en fantastisk ting å ha, spesielt hvis du er av en eldre generasjon.
Fungerer bra, selv om det må påføres mer innimellom når du spiller, men gliden er god.
Virkelig godt smøremiddel! Blir ikke klam og klissete som mange andre. Bare en liten dråpe er nok. Jeg kan absolutt anbefale denne. Og det er mye i tuben.
Tørket ut huden i ettertid Glidemiddelet funket greit, men i ettertid tørket den ut huden.
Den fungerer som den skal, men den lukter seriøst som grillsaus. Jeg vet ikke om det er fordi jeg først har begynt å bruke den jevnlig med kjæresten min nå, og jeg kjøpte den i 2019, men den er definitivt ikke luktfri. Du må også påføre den på nytt noen ganger i løpet av økten, men den fordamper ikke med en gang.
NYDELIG produkt og eg syns det e veldig greit at vi kan betale med Paypal. Det er ikkje mulig hos andre, så der har dokke en fantastisk plus ??
Dårlig smøremiddel som bare fester seg. Jeg er bare skuffet over dette smøremiddelet. Det fungerer en kort stund, men så begynner det å klebe seg fast. Det kan aktiveres på nytt med litt vann, men etter en kort stund danner det bare hvitt slimete klister som er verre enn ingenting i det hele tatt. Veldig skuffet over dette smøremiddelet. Kommer ikke til å kjøpe det igjen.
Fungerer ok for onani, men veldig dårlig for analsex og/eller analsexleketøy. Tørker for raskt
Noen sexleketøy ville nok ikke vært mulig å bruke uten.
God glid, lang holdbarhet og lett å vaske av. Flott med en stor tube!
Bra smøremiddel som ikke klistrer seg sammen som mange andre merker, det eneste jeg synes er fargen er litt skum, men kan være fordi det kan ha blitt kaldt under frakt!
Kjempe bra, men har litt rar lukt Denne funket kjempebra men den luktet litt rart
Luktfri, men jeg tåler det ikke Sjekket akkurat armen min, som det står på tuben. Jeg tok litt på armen, og huden min ble rød, så jeg tåler det nok ikke, så det er ikke bra for meg, så vi prøver en annen.
Et smøremiddel som tilfredsstiller Basic glidemiddel er fargeløst, luktfritt og gir akkurat nok glid uten å fjerne all friksjon. Et glidemiddel som føles ærlig og ikke gir allergiske reaksjoner. At det også fungerer sammen med sexleketøy, er en bonus. Et glidemiddel som tilfredsstiller
Jeg er veldig fornøyd med glidemiddelet, det forhindrer at skjeden min blir tørr. Jeg har et fantastisk sexliv igjen.
superfint å bruke, perfekt.
Testet dette produktet med både leketøy, vanlig sex og analsex, og den gjør alltid jobben! God glid og relativt drøy i bruk. Pluss for litt tykkere konsistens enn ordinære glidemidler. Hadde ønsket en litt større versjon med pumpe og ikke tube. Ellers et veldig godt kjøp til en god pris!
Jeg har prøvd et og annet glidemiddel i mitt liv, men denne fungerer bra for både anal og vaginal sex. Den er tykk nok i konsistensen til at den ikke bare renner ned i lakenet og påføres enkelt der den skal! Og jeg har ikke opplevd noen "uvanligheter" som kvinne.
Superbra glidemiddel som både er godt og ikke blir klissete etter en stund, stort pluss at det er en stor tube!
Virkelig godt smøremiddel! Blir ikke klam og klissete som mange andre. Bare en liten dråpe er nok. Kan absolutt anbefale denne. Og det er mye i tuben!
Det beste vannbaserte glidemiddelet jeg har testet. Den egner seg imidlertid ikke til anal da den, som alle vannbaserte glidemidler, tørker ut etter kort tid. Men til vanlig måte fungerer det kjempebra ;) og bra med en så stor tube ;)