Anmeldelser (0)Driften er ujevn og ustabil
Lett for en nybegynner, og vibrasjonene gir en fin touch. Leken er imidlertid så smal at den ikke holder seg på plass og sklir ut.
Liten og svak etter min smak til tross for at jeg er relativt ny på slike produkter. Vibrasjoner er etter min mening ikke så stimulerende, snarere bevegelser som noen andre produkter har.
Orgasmebeskyttelse !!!! Kjæresten hans sa at det var det beste han noen gang hadde prøvd, og han har prøvd mye i livet sitt.
God, komfortabel og enkel å sette inn. Deilige vibrasjoner som gjør den fin i kombinasjon med vanlig sex eller alene. Kanskje litt liten, men likevel veldig fin! Anbefales
Jeg betraktet meg selv som en nybegynner, men denne var så smal at jeg ikke kjente noe i det hele tatt, bare vibrasjonen på utsiden.
Sklir ut hvis du ikke holder hånden der hele tiden.
Jeg synes den er bedre egnet å teste analt for aller fųrste gang, kanskje jeg kan få mannen min til å teste dette for fųrste gang?
Kvalitetsprodukt generelt, men passet ikke til meg.
Bra til nybegynnere, men kan vęre litt vanskelig å kontrollere da den er veldig lang. Krever litt ųvelse - men som de sier "ųvelse gjųr mester"
En liten, hot sak, enkel å bruke samme med partneren.. ??
Første sexleketøy til det andre barnet Den var bra for nybegynnere, fra begynnelsen av føltes det ikke som helheten var inne, ville i ettertid ha valgt en av de bredere variantene tror de gjør mer "nytte" haha... Men denne er helt klart bra som nybegynnergreie! Lyder ikke spesielt høyt og fine vibrasjoner!
Fint til å varme opp med, kunne vært litt kraftigere vibrering, generelt god men sklir litt for lett ut siden den er så smal
Veldig fin til å varme opp med. Veldig god vibrering. Litt smal så sklir litt ffor lett ut
Anbefalinger for analleketøy refererer ofte til "hva man kan håndtere". De fleste kan faktisk begynne med større leker hvis de tar det veldig forsiktig og sakte og innser at det er en prosess. Men siden det er lettere sagt enn gjort, og man lærer kroppen sin bedre å kjenne, er det et poeng å begynne i det små, som med denne (ville nok også hatt noe litt større), og gå opp trinnvis. Spesielt siden tiden på døgnet også kan være forskjellig. Der fyller denne leken en funksjon og er rett og slett god å ha for hånden. Den kan ikke bli mindre uten at det blir helt meningsløst. Bra også for den erfarne til smøring hvis du ikke vil bruke fingrene (går også litt dypere), og enkel oppvarming. Mindre relevant for de som regelmessig bruker plugger i kjeglestørrelse, men det sier seg selv. Hodet er så smalt at det kan kjennes litt noen ganger, paradoksalt nok, men det er bare i begynnelsen. Når det gjelder kvalitet, har silikonet ingen lukt og er silkemyk. Vibratoren er summende og kunne vært roligere, men vibrasjonene har en avslappende effekt. For prisen er det du får greit. Når den er satt inn, sklir den ut hvis du prøver å gå rundt med den, men du kan holde den på plass med et lite klem. Men det er nok ikke slik den er ment å brukes i utgangspunktet. Kort sagt, til denne prisen er det en veldig god nybegynnerleke som er så ufarlig som den kan være og derfor en god ting å ha "i første rekke" i det hele tatt.